Elmacık Kemiklerinizi Nasıl Ön Plana Çıkarırsınız?

Elmacık Kemiklerinizi Nasıl Ön Plana Çıkarırsınız?
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Sizin için hem elmacık kemiklerini ön plana çıkacak hem de yüzünüzü incecik gösterecek çok özel makyaj tekniklerini açıklıyoruz.

İlk olarak elmacık kemikleriniz ve çenenizi ön plana çıkarıcak iki farklı tonda fondoten kullanmanız gerekecek. İlk olarak yüzünüze uygun olan fondoteni uygulayın ve daha sonra bir buçuk veya iki ton koyu olan fondoteni yumuşatmak istediğiniz bölgelere uygulayın.

Kulak kenarlarınızdan başlayıp yüzünüzün üst kısmına alnınızın iki tarafına gölgelemeler yapın. Daha sonra kulak memesinden başlayıp yanak çukuruna doğru kavisli bir gölgeleme yapın. Bu işlem elmacık kemiklerinizin ortaya çıkmasını sağlayacak.

Eğer yuvarlak yüze sahipseniz elmacık kemiğinizden yanlara doğru yüzün alt kısmında da yanak çukurunda bir üçgen olacak şekilde sürün.

Kullanmanız gereken allık bronz tonlarında olmalıdır. Rujunuzu koyu renk tercih etmenizi öneriyoruz. Çünkü bu tip yüzlerde dikkati yüzün orta bölümünde toplamak oldukça önemlidir. Ayrıca kaşlarınızı ve gözlerinizi de çekik görünecek şekilde yaparsanız elmacık kemikleri belirgin harika bir makyaj etde etmiş olursunuz.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.