Elma sirkesi ile saç ve cilt bakımı

elma-sirkesi-ile-cilt-bakımı
5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

elma-sirkesi-ile-cilt-bakımı

Elma sirkesi ile cilt ve saç bakımı, akne ve sivilce tedavisi yapabileceğinizi hatta zayıflayıp, cildinizdeki lekelerden kurtulabileceğinizi biliyor muydunuz?

Elma sirkesi, kilo vermeyi hızlandırmanın yanında cilt lekelerinden, sivilcelerden, saçlardaki kepeklerden ve çeşitli cilt sorunlarınıza da çare oluyor. Ayrıca kolesterolünüzü düşürmek için de elma sirkesi kullanabilirsiniz.

Elma, en sağlıklı meyvelerden biridir. Hatta elma hakkında atalarımızın da dediği gibi; günde bir elma, doktoru evden uzak tutar! Yüzde 85’i su olan Elma, yüksek miktarda A ve C vitamini içerirken az miktarda da B vitamini bulunur. Ayrıca  niasin, potasyum, magnezyum ve Kalsiyum gibi zengin mineraller ile, DNA hasarını azaltan değerli antioksidanlar içermekte buda hastalıklara karşı daha dirençli olmamızı sağlar.

Elmanın tüm bu faydalarını tamamıyla içeren elma sirkesi ise güçlü bir detoks etkisi göstermesinin yanında çeşitli cilt ve saç sorunlarını çözmenizde, zayıflamanız da ve sağlık sorunlarınızı iyileştirmeniz de yardımcı olur.

Elma sirkesi kürü yapılışı ve hangi sorunlar için nasıl uygulanacağının tarifi için haberimizde ilerlemeye devam edin…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.