Elie Saab 2017 – 2018 Sonbahar – Kış Modası Defilesi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yeni sezon defileleri kapsamında mükemmel bir dönemin içerisindeyiz. Moda haftaları içerisinde büyük markaların gelecek sezon kreasyonlarını daha şimdiden insanların beğenisine sunması, gerçek anlamda ilgi çekici unsurlardan birisi. Bu büyük markalardan birisinin defilelerini sizler için enine boyuna analiz etmek istedik. Aynı zamanda bir resim galerisi de derleme yoluna gittik.

Elie Saab 2017 – 2018 Sonbahar Kış modası ürünleri geçtiğimiz günlerde yapılan görkemli bir defile ile resmen görücüye çıktı. Dekolte, koyu renkler, rahat bir elbise tarzı ya da bu gibi daha farklı sayabileceğimiz birçok mükemmel seçenek kreasyon kapsamında bizlere sunuluyor. Özellikle organizasyon dünya genelinden çok ciddi anlamda ilgi gördü diyebiliriz sanırım.

Elie Saab 2017 – 2018 Sonbahar – Kış Modası

Çok fazla seçenek var. Yani tasarımlar yapılırken aslında her türlü kesimin giyim tarzları dikkate alınarak hazırlanmış. Bununla birlikte görsellik çok daha fazla ön planda tutulduğu gibi aynı zamanda kış giyim seçenekleri olmasına rağmen ince kumaşlar belirgin şekilde “ACABA” dedirtiyor. Ama modernlik konusunda söyleyecek en ufak bir sözümüz dahi yok.

Yukarıda sunmuş olduğumuz resim galerisinde transparan modellerin özellikle ağırlıkta olduğunu net bir şekilde görebilirsiniz. Genele yönelik olarak değil daha çok dekolte modeller üzerinde duran Elie Saab, gelecek sezon yaz dönemi için de yakın bir zaman dilimi içerisinde en yeni defile örneklerini siz değerli beğenenlerine sunmaya devam edecek.

More from the blog

Tesettür abiye ve Mezuniyet elbiseleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Eğitim öğretim yılının son ayına girmekle beraber hem lise hem de üniversite öğrencilerinde mezuniyet hazırlıkları son gaz devam etmektedir. Mezun öğrenciler için oldukça önemli...

Ferace Çeşitleri Hangi Hava Şartlarında Giyilebilir?

Giyim konusunda ve bu alanda en çok ön plana çıkan giysi modelleri arasında ferace ürünlerini söylemek mümkündür. Zira bu dış giyim modelleri bir yıl...

Soğuk Rüzgarların Ötesinde Bir Tarz Yaratmak: Yeni Nesil Erkek Mont Modelleri

Popüler markaları değerlendirebilir, her zaman için bu alanda adını duyurmuş olan erkek mont modelleri arasında yeni sezon ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Şık Kap Modelleri Modanoiva’da

Kış soğuklarında en çok giyilen dış giyim parçalarından olan tesettür kap modelleri bu sezon da farklılık yaratmaktadır.