“The Elder Scrolls Online” çıkıyor

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Meraklılarının uzun zamandır heyecanla beklediği The Elder Scrolls Online, Bilkom ve Tradeks işbirliği ile raflardaki yerini alacak.

Bilkom ve Tradeks, The Elder Scrolls Online’ı tüm dünya ile eş zamanlı olarak 4 Nisan’da oyuncularla buluşturmaya hazırlanıyor. Tutkunlarının geri sayım ile beklediği, Beta versiyonları kullanıcılardan tam not alan oyunda karakterlere, John Cleese, Bill Nighy, Kate Beckinsale, Lynda Carter, Alfred Molina, Michael Gambon, Jennifer Hale, Malcolm McDowell ve Peter Stormare gibi ünlü oyuncular sesleriyle hayat veriyor.

The Elder Scrolls Online hakkında

Oyun dünyasında RPG (Role-Playing Game/ Rol Yapma Oyunu) olarak bilinen, oyuncuların kurgusal bir sahnede karakterlerin rollerini üstlendikleri oyunların şahı olarak gösterilen The Elder Scrolls serisi tek kişilik oyunlarının ardından “The Elder Scrolls Online” ile MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Video Game) türünde yeni bir çıkışa hazırlanıyor.
The Elder Scrolls Online, bu zamana kadar çıkmış The Elder Scrolls oyunlarında görülen haritalardan daha kapsamlı ve daha detaylı bir harita sunacak. Daggefall Covenant, Ebonheart Pact, Aldmeri Dominion isimlerinde 3 farklı gücün yer alacağı The Elder Scrolls Online’da oyuncular birbirinden farklı ırklardan ve sınıflardan birini seçerek olağanüstü bir atmosfere kendilerini bırakacak.

Kesinlikle oynayın!

Meraklılarının geri sayıma başladığı oyun, tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de 4 Nisan’da piyasaya çıkacak. Standart paketi 169,99 TL, Imperial Edition paketi 299,99TL, Time Card paketi ise 99,99 TL’den  başlayan tavsiye edilen tüketici fiyatı ile satışa çıkacak olan oyunun, Beta versiyonları kullanıcılardan tam not aldı. Oyunu oynayanlar arasında yer alan Türk kullanıcılara göre, The Elder Scrolls Online’da keyifli bir oyun dünyasına, başarılı grafik ve seslendirmeler eşlik ediyor.

The Elder Scrolls Online’ın oyuncuyu en çok heyecanlandıran ve düşündüren kısmı, karakter yaratımı. Oyunda oynanabilir 10 adet sınıf var. Seçtiğiniz karakterle sıfırdan yarışa başlayıp heyecanlı bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Oyunun en çok artı puan toplayan özelliği oyunu online yaparken aynı zamanda tekil oyunculuğu da kuvvetlendirmesi. Tekil oyunculuk (single player) ve çoklu oyunculuk (multi player) ‘tam anlamıyla dengede’ olarak değerlendiriliyor. Sürükleyici ve tatmin edici bir ana hikayeye sahip olan oyun, bu sayede oynayanları büyüsüne kaptırıyor.

Oyunun işleyişi ve karakter animasyonlarının yanı sıra oyundaki konuşma, saldırı, koşturma, büyü kullanma ve diğer animasyonlar ile dövüşlerin taktikselliği de oyuna artı puan sağlıyor. “Oyunun mekaniksel, sistemsel ve duygusal herşeyi tam” yorumunda bulunan kullanıcılar, Elder Scrolls hayranlarına bu oyunu kesinlikle oynamalarını tavsiye ediyor.

Bilkom ve Tradeks işbirliğiyle The Elder Scrolls Online’ın (PC-MAC) ardından sırasıyla WOLFENSTEIN: The New Order (PC-MAC/PS4/PS3/XBOX ONE/XBOX 360), The Elder Scrolls Online(PS4 / XBOX ONE) ve The Evil Within (PC-MAC/PS4/PS3/XBOX ONE/XBOX 360) oyunları pazara sunulacak.

“The Elder Scrolls Online”
“The Elder Scrolls Online”

More from the blog

Enterprise Rent A Car İzmir Araba Kiralama Hizmeti ile Kendinizi Yolculuğun Akışına Bırakın

Bazen bir yolculuğa çıkmak, yolun sizi götürdüğü yere gitmek istersiniz. Bazen de bir tatile çıkmak... Ve bu kez yolunuz İzmir’e düştü. Yolculuğu verimli geçirebilmek, zamanı iyi değerlendirmek...

Durak Takip Sistemi ile Yıllık Maliyetlerinizde %10 Tasarruf Hayal Değil.

Birçok toplu taşıma sistemi, araçlarından en yüksek potansiyeli elde etmek için operasyonlarını kontrol etmek ve yönetmek için gerekli sistemlerden yoksundur. Satko Durak Takip Sistemi’nin sunduğu toplu taşıma...

3D Tarama Nedir ve Nasıl Uygulanır?

Üç boyutlu tarama cihazı kullanılarak var olan model ya da parçanın bilgisayar ortamına aktarılması işlemine 3D tarama denir.

Dizüstü Bilgisayar Modelleri İle Hayatın Hızını Yanınızda Taşıyın

Farklı markalara ait, geniş fiyat skalasındaki laptop modelleri ile MediaMarkt, herkesin laptop sahibi olmasını sağlıyor.