Ekonomik balayı için tavsiyeler

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Finansal vaziyetinizi daha fazla zorlamadan, ekonomik bir balayına ne dersiniz? Ekonomik otel tercihleri, yakın destinasyonlar ve tanıdıkların haneleri…Tümü balayınızı ekonomik kılmak için hizmetinizdeler…

Yazlıkları Değerlendirin

Ailenizin, candan bir arkadaşınızın veyahut kuzeninizin yazlığı mı var? Şayet boşsa, bir haftalık kiralamayı ya da ödünç almayı öneri edin. Ilıman abuhavalı tenha bir tatil kasabasında mükemmel bir balayı sizi bekliyor olabilir. Kendi hanenize döndüğünüzde hem sıcak bir hane ortamında rahat bir balayıgeçirmiş olursunuz, hem de çok az para harcamış olursunuz.

Konaklama Seçenekleri

Konaklama ile ilgili standartlarınızı birazcık olsun düşürmeyi göze alırsanız karlı çıkarsınız. Konaklayacağınız oteli yalnızca akşamları kalmak için kullanacağınız için aslında ihtiyacınız olan şey sade bir oda ve eşinizden başka bir şey değildir. Bu yüzden balayında kalacağınız yeri seçerken lükse kaçmayın. Nasıl olsa gezmekten otelde zaman geçirecek vaktiniz kalmayacaktır. Daha uygun ücretli bir otel seçerek aile ekonomisine büyük miktarda katkıda bulunmuş olursunuz.

Çok Uzaklara Gitmeye Gerek Var mı?

Balayı için ülke dışına çıkmak yerine neden yurt içindeki balayı otellerini araştırmayasınız ki? Güzel bir balayı tatilini evinizden çok uzaklara gitmeden, tanıdığınız bir kültür içinde rahatça geçirebilirsiniz böylelikle. Yurtiçinde yapacağınız balayında hem yol hem de konaklama giderlerinden ciddi ölçüde tasarruf edebilirsiniz. Ayrı olarak vize işlemleri, yurtdışı çıkış harcı vs gibi saklı harcamalardan da etkilenmezsiniz.

Uzmanına Müracaat edin

Yurtiçi otellerinden birinde balayına karar verdiniz. Telefona sarılıp rezervasyon yaptırmadan önce bir tur firmasını aramanızı öneririz. Şayet doğru firmayla çalışıyorsanız, istekleriniz doğrutusunda olası olan en ekonomik şartları size sağlayacağından emin olabilirsiniz.

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.