Ejderha Kanı ile Bir Vampir Gibi Genç Kalın!

ejderha kanı
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Amazon Ormanları’nda yetişen ve Peru Devleti’nin koruması altında bulunan Croton Lechleri ağacından elde edilen bu özel reçine, kullananlar tarafından “gençlik iksiri”olarak tanımlanmasıyla dikkat çekiyor.

Rengi ve kıvamı sebebiyle bölge yerlileri tarafından “kana” benzetilen bu doğal reçine, bölgede yüzyıllardır pek çok cilt probleminde şifa olarak kullanılıyor. İçeriğindeki doğal özlerle C vitamininden 20, E vitamininden ise 50 kat daha etkili bileşenlere sahip olan Ejderha Kanı, çağın en zengin antioksidan kaynağı olarak kabul ediliyor.
Doğal ve tropikal Ejderha Kanı, Restylan, Kolajen iğne tedavileri gibi acı verici ve pahalı işlemlere karşı doğal bir alternatif olarak gösteriliyor. Kolajen üretimini destekleyen bu doğal ürün, cildin kendi kendini yenilemesine ve cilt kalitesinin yükselmesine fayda sağlıyor.
Ejderha Kanı direkt cilde sürülerek ya da günlük bakım kremiyle birlikte kullanılabiliyor. Düzenli bir şekilde kullanılması önerilen ürün, 30 günlük kullanım dönemini karşılıyor.
Bir Vampir Gibi Ebediyen Genç Kalın…
Mucizevi etkilere sahip bu yüz gerdirici doğal reçine, cilt yenileme, toparlama ve renk bozukluklarını düzeltmede kullanılıyor. İçeriğinde yer alan yüksek miktardaki antioksidan sayesinde lüks kozmetik markalarının ürün bileşenlerine giren Ejderha Kanı, cildin kolajen yapısını destekleyerek yüz bölgesinde canlılık ve tazelik sağlıyor. Cilt çatlaklıklarının, kırışıklıkların, kızarıkların, lekelerin ve şişmelerin azalmasına yardımcı olan ürün, cildin elastikiyetini güçlendirerek yüz hatlarını sıkılaştırıyor.
Ejderha Kanı’nı düzenli olarak kullanarak, bir vampir gibi ebediyen genç kalmak mümkün!
Kaç Yaşında Hissettiğinizi Cildiniz Söylesin!
Hollywood ünlülerinden sonra Türkiye’deki kullanıcılarıyla buluşan Ejderha Kanı, Angelina Jolie’nin cilt güzelliğinin sırrı olarak tanınıyor. Cilt sıkılığı ve gerginliği konusunda etkileri gözlemlenmiş, yaşlanmayı geciktiren Ejderha Kanı, tüm cilt tiplerine uygun yapısı, paraben, mineral ya da alkol katkısı içermeyen bileşenleri ve kolay kullanımıyla tüm kadın ve erkekler için doğal ve organik bir antioksidan kaynağı.
Kozmetik sektörü için mucize niteliği taşıyan Ejderha Kanı ile kaç yaşında hissettiğinizi cildiniz söylesin!
Ürün Özellikleri
Ürün Adı: ejderhakanı doğal gençlik Elexir SP303
Miktar: 30 ml
Çeşit: Kozmetik Elixir
Fiyat: 149 TL (KDV Dahil)
Satıldığı Yerler: http://www.ejderhakani.com, Eczaneler ve Güzellik Merkezleri
Kaynak: GMEDYA
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.