Eğlenerek zayıflayın !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Zevk alacağınız aktivitelerle zayıflamak ve vücudunuza sağlık kazandırmak ister misiniz? Sunacağımız egzersizlerden birini seçerek hem eğlenecek hem de daha fit ve daha sağlıklı bir vücuda kavuşacaksınız!

Pilates

Pilatesin asıl amacı kas kontrolünü sağlamak, doğru ve dengeli nefes almak, karın, bel kalça gibi merkez bölgelerde yoğunlaşmak.

Yoga

Hem ruhsal, hem de bedensel rahatlamayı sağlar. Kemik sistemi ve esneklik için, günlük hayatın stresinden uzaklaşmak için, bedeni arındırmak ve pozitif enerjiyle dolmak için yapılır.

Zumba
Zumba

Zumba

Fitness ile dansı birleştiren bu egzersiz vücudunuza enerji verir. Hızlı şekilde yağ yakmanızı sağlar ve bu nedenle zayıflatır.

Aerobic

Bedensel işlevleri hızlandırmak, rahat hareket etmek gibi işlevlere yarayan bu sporda kalp ve dolaşım sistemine çok yararlıdır.

Oryantal dansı

Hem eğlendiren, hem de dolaşım sisteminizin yanı sıra vücuda enerji veren, fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlayan bir danstır.

Latin dansları

Bu dans şekli de eğlendirirken, vücuda sağlık veriyor. Esnetiyor ve sıkı vücut hatlarına sahip olmanızı sağlıyor.

Su jimnastiği

Su içinde yapılan bu hareketler vücudunuza sağlık veriyor, kas sisteminizi kuvvetlendiriyor ve esnemenize yardımcı oluyor.

 

More from the blog

Jel Tırnağın Artıları Ve Eksileri Nelerdir?

Jel tırnak son dönemlerde oldukça popüler hale gelen bir tırnak uygulaması işlemidir. Ellerin bakımlı ve bir o kadar hoş görünmesine neden olan en önemli...

Kolojen nedir?Kolojen Takviyesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Anti-Aging sektör pazarında sıklıkla karşımıza çıkan kolojen insan vücudunda bulunan proteinlerin en büyüğü olup;Kemik,kas deri,kan damarları gibi hemen hemen tüm vücutta bulunmaktadır. Kolojen Vücudumuzdaki Görevleri...

Hasar görmüş cilt ve yaralar için Galebe Onarıcı Krem

Üstün AR-GE gücü ile yeniliklerin öncüsü Uraw, Galebe Onarıcı Kremin özelleştirilmiş formülü ile hasar görmüş cilt ve yaralara çözüm olmaya hazır.  Vücudumuzdaki en büyük organ...

Kore Kozmetik Ürünleri Nelerdir?

Kore kozmetik ürünleri ilk olarak Güney Kore kadınlarının, ardından da tüm dünya kadınlarının memnuniyet duyarak kullandıkları cilt bakım güzellik ürünleridir. Pürüzsüz ve parlak ciltleri...