Eğlenerek zayıflayın !

Eğlenerek zayıflayın
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Zevk alacağınız aktivitelerle zayıflamak ve vücudunuza sağlık kazandırmak ister misiniz? Sunacağımız egzersizlerden birini seçerek hem eğlenecek hem de daha fit ve daha sağlıklı bir vücuda kavuşacaksınız!

Pilates

Pilatesin asıl amacı kas kontrolünü sağlamak, doğru ve dengeli nefes almak, karın, bel kalça gibi merkez bölgelerde yoğunlaşmak.

Yoga

Hem ruhsal, hem de bedensel rahatlamayı sağlar. Kemik sistemi ve esneklik için, günlük hayatın stresinden uzaklaşmak için, bedeni arındırmak ve pozitif enerjiyle dolmak için yapılır.

Zumba
Zumba

Zumba

Fitness ile dansı birleştiren bu egzersiz vücudunuza enerji verir. Hızlı şekilde yağ yakmanızı sağlar ve bu nedenle zayıflatır.

Aerobic

Bedensel işlevleri hızlandırmak, rahat hareket etmek gibi işlevlere yarayan bu sporda kalp ve dolaşım sistemine çok yararlıdır.

Oryantal dansı

Hem eğlendiren, hem de dolaşım sisteminizin yanı sıra vücuda enerji veren, fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlayan bir danstır.

Latin dansları

Bu dans şekli de eğlendirirken, vücuda sağlık veriyor. Esnetiyor ve sıkı vücut hatlarına sahip olmanızı sağlıyor.

Su jimnastiği

Su içinde yapılan bu hareketler vücudunuza sağlık veriyor, kas sisteminizi kuvvetlendiriyor ve esnemenize yardımcı oluyor.

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.