Eczanen Bir Telefonun Ucunda

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Türk Telekom’un hizmete sunduğu Türk Telekom ‘Eczanen Burada’ servisi ile en yakın eczanenin bilgilerine ücretsiz olarak anında ulaşılabiliyor. Servisi kullanan Türk Telekom müşterileri 2 km’lik alan içerisindeki üye eczanelerin adres ve telefon bilgilerine erişiyor. Müşteriler, mesai bitiminden sonra ve hafta sonu/tatil günlerinde ise en yakın nöbetçi eczaneye yönlendiriliyor.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, müşterilerinin en yakın eczaneye veya nöbetçi eczaneye ulaşmalarını sağlayan Eczanen Burada servisinin sınırlarını genişletti. İş telefonuna sahip tüm eczanelerin faydalanabildiği servis İstanbul, Ankara ve İzmir’den sonra Bursa, Antalya, Adana, Mersin, Konya ve Balıkesir’de de kullanıma sunuldu.
Servisi kullanan müşterilerden gelen çağrılar gün içerisinde servise üye olan eczanelerden 2 km’lik alan içerisinde en yakın olana, eğer servise kayıtlı yakın bir eczane sistem tarafından bulunamaz ise nöbetçi eczaneye yönlendiriliyor. Akşam saatlerinde ya da hafta sonu ve tatil günlerinde ise en yakın nöbetçi eczane bilgisi paylaşılıyor. Yönlendirme yapılan en yakın eczanenin telefonu meşgul ise, bir sonraki en yakın eczaneye veya nöbetçi eczaneye yönlendirme yapılıyor.

AYDA 700 ÇAĞRI

Türk Telekom Eczanen Burada sevisine, yürürlüğe girdiği Temmuz 2011 tarihinden itibaren aylık ortalama 700 çağrı ulaşıyor. Servis Türkiye genelinde kayıtlı 1500 eczaneyi kapsıyor.

Türk Telekom’un 0 800 445 50 50 numaralı Eczanen Burada servisinden tüm Türk Telekom müşterileri ücretsiz olarak yararlanabiliyor.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.