Ebru Şallı’nın göbek eritme diyeti

tarafından
409
Ebru Şallı’nın göbek eritme diyeti
3.62 avg. rating (74% score) - 8 votes

ebru-salli-gobek-eritme-diyeti

Sıkı ve düz bir karına sahip olup, kumsallarda kendinize güvenerek gezmeyi herkes ister. Ebru Şallı’nın beslenme ve pilates tavsiyeleriyle bu yaz dümdüz bir karına kavuşmanın tadını yaşayacaksınız. O zaman daha fazla zaman kaybeden önerileri uygulamaya başlasanız iyi olur.

Hiçbir zaman kilolu gözükmeyen Ebru Şallı, düz bir karın için göbek yağlarından nasıl kurtulduğunu anlattı ve göbek eritme diyeti Formsante dergisinde yayınlandı.

Diyete Hazırlık:

Hangi tip diyete başlarsanız başlayın ilk yapmanız gereken şey öncelikle o diyetin sizin vücudunuza ve günlük yaşam tarzınıza uyup uymadığıdır. Diyeti incelemenizin ardından şayet uygulamada bir sorun görmüyorsanız , ufak bir yardım alabilirsiniz. İştahınızı kontrol altın almak için biber hapı kullanabilirsiniz.. Diyet yaparken ve Biber Hapı kullanımı sırasında her zaman olduğu gibi su içmeye de özen gösterin.

Ayrıca Göbek eritme için yemeniz gerekenler ve Göbek eritmek sandığınızdan daha kolay başlıklı yazılarımızı okuyarak göbek eritme sorununuzdan kurtulmada bilgi edinebilirsiniz.

İşte, Ebru Şallı’nın uygulayarak yağlarından kurtulduğu göbek eritme diyeti :