EasyTone Reepraise Çizme’yle Bu Kış Şıklık Ayaklarınızda

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Reebok EasyTone Reepraise Çizme

Sportif şıklığı modaya uygun tasarımlarla birleştiren Reebok, kış aylarında EasyTone Reepraise ile ayaklarınızı ısıtıyor. EasyTone Reepraise’in hareketli hava teknolojisine sahip tabanı, yürürken hava transferi sağlar ve her adımınızda farkı hissedersiniz.

Sportif şıklığı modaya uygun tasarımlarla birleştiren Reebok, kış aylarında EasyTone Reepraise ile ayaklarınızı ısıtıyor.

EasyTone Reepraise’in hareketli hava teknolojisine sahip tabanı, yürürken hava transferi sağlar ve her adımınızda farkı hissedersiniz. SmoothFit dikişsiz tasarım özelliğiyle, sürtünme ve tahrişi minimum düzeye indirirken, deri materyal yüksek kesimi sayesinde stil, konfor ve dayanıklılığı bir arada bulacaksınız.

Soğuk kış günlerinde de stilinizi koruyacağınız bu çizmeleri elbise, kot pantolon ve diğer tüm giysileriniz ile kombinleyebilirsiniz.

EasyTone Reepraise çizmeleri, siyah ve kahverengi renk seçenekleri ile 376 TL fiyatıyla tüm Reebok mağazalarında bulabilirsiniz.

Reebok’ın tüm kampanya, indirim ve yeni koleksiyon haberlerine http://www.reebok.com/TR/ve http://www.facebook.com/Reebok adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.