Düz bir karına sahip olmak için 5 öneri!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Düz bir karına sahip olmanın yolu, karın bölgesi yağlarından kurtulmaktan geçiyor.

Doğru beslenme, egzersiz ve motivasyon ile karın bölgesi yağlarından kalıcı olarak kurtulabilir ve düz bir karına sahip olabilirsiniz.  Bunun için yapmanız gereken ise; size sunduğumuz 5 öneriyi dikkate almak!

 

  • Yağ oranı düşük gıdalarla beslenin. Karın bölgesi yağlanmalarının iki temel sebebi vardır. Bunlardan biri kötü beslenme diğeri ise egzersiz eksikliği. Doğru miktarda, doğru besinler tüketmeniz karın bölgesi yağlanmalarının önüne geçecektir.

 

  • Bol su tüketin! İçtiğiniz bol miktarda su, karın bölgesi yağlanmalarının kısa sürede yakılmasını sağlayacaktır. Su, vücudu temizler ve yağ birikiminin azalmasına yardımcı olur.

 

  • Yürüyüş yapın! Düzenli egzersiz ve yürüyüş kalori yakma ve karın yağlarından kurtulmak için son derece faydalıdır. Bunun için illa spor salonlarına gitmenize gerek yok. Basit bir çarşı yürüyüşü ya da işe giderken yürümek karın bölgesinde yağ toplanmasına engel olur.

 

  • Öğün atlamaktan kaçının! Uzun süre aç kalmak, metabolizmanın hızını düşürür ve daha az kalori yakar. Bu sebeple öğün atlamadan beslenmek şart.

 

  • Alkollü içecekler tüketmek karın bölgesinde yağlanmalara sebep olur. Karın yağlanmalarına engel olmak istiyorsanız düşük kalorili ve alkolsüz içecekler tercih etmelisiniz.

Göbek Eritme Hareketleri Yağ Yakıcı Zayıflama Egzersizleri

Dümdüz bir karına sahip olmak için hangi zayıflama hareketleri yapılmalı

Diğer Egzersiz Videoları İçin Tıklayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.