Dünyaca ünlü tasarımcılara ait ayakkabı ve aksesuarlar

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Türkiye’nin ilk ve lider özel alışveriş kulübü markafoni, seçkin moda markalarına ait ürünler sunduğu kampanyalarına son hız devam ediyor. Kampanya kapsamında markafoni’de Sergio Rossi, Dries Van Noten, Givenchy, Bruno Frisoni, Alexander Wang, Moschino, Nicholas Kirkwood, Pierre Hardy, Roger Vivier, YSL, Marc Jacobs, Giuseppe Zanotti, Marni, Lanvin, Jimmy Choo, Joie, Brian Atwood, N.D.C, Valentino, Oscar Dela Renta, Erickson Beamon, Alex&Chloe ve Kara Ross markalarına ait ürünler %70’e varan indirimlerle sunuluyor.

markafoni, ünlü tasarımcıların özel tasarım ürünlerine yer verdiği kampanyalarıyla fark yaratıyor. Şu ana kadar Ece Sükan, Bahar Korçan, Selim Baklacı, Özlem Süer, Ümit Ünal, Deniz Kaprol, Özgür Masur ve Zeynep Erdoğan gibi ünlü tasarımcıların ürünleri de www.markafoni.com’da yer aldı. Ayrıca markafoni stil sahibi ünlülerle işbirliği yaparak üyelerine sevdikleri bir ünlünün üzerinde görüp beğendikleri bir kıyafete avantajlı fiyatlarla sahip olma fırsatı veriyor. Şu ana kadar Ünlüler Kampanyası kapsamında Eda Taşpınar-Bora Kozanoğlu, Hande Ataizi, Ivana Sert, Tuba Ünsal, Tülin Şahin, Burcu Esmersoy-Fırat Çelik, Ebru Şallı, Arda Turan-Sinem Kobal ve Tuğçe Kazaz gibi ünlüler yer aldı.

2010’dan beri Istanbul Fashion Week’in Online Fashion Sponsorluğunu üstlenen ve desteğine 2012’de de devam edecek olan markafoni, renkli kampanyaları ve sponsorluklarıyla moda ve yaşam tarzı sunmaya devam edecek.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.