Dünyaca Ünlü Saatler Tek Tık ile Kapınızda

Dünyaca Ünlü Saatler Tek Tık ile Kapınızda
Dünyaca Ünlü Saatler Tek Tık ile Kapınızda
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

İlk saatinizi hatırlıyor musunuz? Hatta belki de saklıyorsunuz, saat merakınız küçük yaşlardan başladı değil mi? Öyleyse giyeceğiniz kıyafeti, iyi bir saatin tamamladığını da biliyorsunuz. Aynı giydiğiniz iyi bir ayakkabı gibi, takacağınız iyi bir saatte prestij sembolüdür, Saat sadece size zamanı göstermez, aynı zamanda sizi tamamlayan bir aksesuardır.

Eğer iyi bir saat alacaksanız, alacağınız yeri de iyi seçmeniz gerekiyor. Her şeyde olduğu gibi saatte de, alacağınız markanın garantisi çok büyük önem taşıyor. Saatinizin orijinal olduğuna güvenebilmeniz için seçtiğiniz markanın Türkiye Distribütörünün garantisi şart.

Eğer internetten alışveriş yapıyorsanız, size saat ve güneş gözlükleri konusunda son derece güvenilir bir adres tavsiye edebiliriz; hizlisaat.com. Firmanın online satış yaptığı adres ise; www.hizlisaat.com. Buradan binlerce saat çeşidine, tek tıkla ulaşabilirsiniz.

hizlisaat.com, köklü bir firma olan “İstanbul Saat” kuruluşu. Firma, 100’e yakın saat markasını, 25,000 den fazla çeşitle sitede satışa sunuyor. Siteye üye olmadan alışveriş yapabileceğiniz gibi, üye olmanız halinde özel hediye çekleri ve ekstra indirimler, %90’a varan indirim kampanyalarından önceden haberdar olma gibi ayrıcalıklarınız oluyor. Site, sevgililer günü, anneler günü, yılbaşı gibi özel günlerde ücretsiz kargo imkanı da sağlıyor.

hizlisaat.com’da kesinlikle faturasız, teşhir ürünü, ikinci el veya orijinal olmayan saat ve güneş gözlüğü satışı yapılmıyor. Ürünler tamamen Türkiye Distribütörlerinin garantisi altında satılıyor. Teslimatlar 24 saat içinde Yurt İçi Kargo firması tarafından size ulaştırılıyor. Ayrıca site sizin kredi kartı bilgilerinizi sadece bankaya iletiyor, kesinlikle saklamıyor. Eğer kredi kartı numaranızı vermek istemezseniz, “kapıda öde” seçeneği ile de teslimat gerçekleştiriyor.

Pek çok online satış sitesi arasından neden bu siteyi seçeyim derseniz, size verdiği garantilerin yanında; siparişinizin her aşamasında SMS ve mail yoluyla bilgilendirileceksiniz, ürününüz orijinal kutusunda ve faturalı olarak size gelecek, beğenmediğiniz taktirde 7 gün içinde koşulsuz iade edebileceksiniz, satış öncesi ve satış sonrası telefonla destek alabileceksiniz desek sanırım yeterli olacaktır.

Sonuç olarak eğer ödediğiniz paranın gerçekten karşılığını almak istiyorsanız hizlisaat.com sizin için iyi bir adres…

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.