Onitsuka Tiger koleksiyonuna ait ayakkabılar Zizigo.com’da!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Zizigo.com satın alınan ürünleri 1-3 günde kapıya teslim etmesi, teslimat ve iade sürecinde ücretsiz kargo servisi, iade edilen ürünün ücretsiz olarak kapıdan alınması ve 365 gün iade imkanı gibi özellikleriyle eşsiz bir alışveriş deneyimi yaratıyor.

Türkiye’nin en büyük online ayakkabı mağazası Zizigo.com kullanıcılarına sunduğu seçkin dünya markalarına bir yenisini ekledi. Dünyaca ünlü Onitsuka Tiger koleksiyonuna ait ürünlerin de içinde olduğu, yeni sezona ait 40 farklı model, www.zizigo.com’da yer alıyor. Zizigo.com’da yer alan Onitsuka Tiger koleksiyonundaki ürünlerin fiyatları 139 TL ile 229 TL arasında değişiyor. İşbirliği yaptığı markalara yenisini ekleyerek sonbahar sezonuna güçlü bir giriş yapan Zizigo.com’da şu an 100 ayakkabı markasının 3000 farklı modeline yer veriliyor.

Zizigo.com’un özel alışveriş deneyimi!   

Ücretsiz kargo servisi ve 365 gün  iade imkanı ile fark yaratan Zizigo.com’dan sipariş edilen ürünler 1-3 gün içinde ücretsiz olarak kapınıza teslim ediliyor ve eğer herhangi bir nedenden dolayı değiştirme yapmak isterseniz, yine ürün ücretsiz olarak adresinizden alınıyor ve yenisi kısa süre içinde temin ediliyor. Renk ve numara değişikliğinin kolaylıkla yapılabildiği Zizigo’nun 7/24 faaliyet gösteren profesyonel müşteri hizmetlerine ihtiyacınız olduğu her an 444 99 46 numaralı telefondan ulaşabiliyorsunuz.

Dünyaca ünlü ayakkabı markalarının ürünlerine Zizigo farkıyla sahip olmak için www.zizigo.com’u takip etmeye devam edin!

Zizigo İnternet Hizmetleri Ltd. Şti. hakkında

www.zizigo.com Türkiye’nin en büyük online ayakkabı mağazası Zizigo, markafoni grup şirketleri bünyesinde Nisan 2011’de hayata geçti. Geniş ürün yelpazesinin yanı sıra tüketiciye sunduğu kaliteli servisle de fark yaratmaya hazırlanan Zizigo, ürün limiti olmaksızın çift yönlü ücretsiz kargo hizmeti sağlıyor. Tüketiciye 365 gün iade imkanı sunması da Zizigo’yu diğer e-ticaret sitelerinden ayırıyor. Müşteri memnuniyetine çok önem veren Zizigo’nun 7/24 faaliyette olan müşteri hizmetleri bulunuyor. Yurtiçi ve yurtdışından seçkin ayakkabı markalarının sunulduğu www.zizigo.com ayakkabı meraklılarının açılış sayfası olmayı hedefliyor.
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.