Dünyaca ünlü mankenlerin cilt bakım sırları!

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

44714Kesin photoshop vardır’ ya da ‘ Bu kadar makyajı bana yapsalar ben de güzel olurum’ dediğimiz modeller aslında gerçekten süper bir cilde sahipler çünkü ciltlerine gereken özeni gösteriyorlar.

Defilelerde ve moda çekimlerinde ışıl ışıl parlayan ciltleriyle kendilerine hayran bırakan dünyaca ünlü modeller, cilt bakım sırlarını ve favori ürünlerini anlattılar…

More from the blog

Türkiye ve Güney Kore arasında güzellik işbirliği

Kore Ticaret-Yatırım Teşvik Ajansı (KOTRA) Genel Direktörü Hyeon Cheol Kim, Güney Kore ve Türkiye arasında kozmetik alanındaki işbirliğini artırarak iki ülke arasındaki bağları daha da kuvvetlendirmeyi hedeflediklerini belirtti.

Cilt Lekelerinden Nasıl Kurtulunabilir?

Cilt lekelerinin baş gösterdiği yerler genellikle el, boyun ve yüz çevreleridir. Bu lekeler çeşitli durumlara göre oluşabilir ve vücutta kalma süreleri bu durumlara göre değişiklik gösterebilir. Lekelerin...

Gözlerinizin İçinin Işıltısını Dışına Yansıtın

Emin ve profesyonel ellerde yaptıracağınız göz altı ışık dolgusu için işinde uzman kişilerden yardım almanız çok önemli.

Kantaron yağının cilde faydaları nelerdir?

Cilt sorunlarında uzmanların da en çok önerdikleri seçeneklerden birisi olan kantaron yağının cilde faydaları konusunda bilgiler sunmak istiyoruz.