Dünya Markası Ürünler Bayrama Özel İndirimde…

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Calvin Klein, Emporio Armani, Gottex, Selmark, Gideon Oberson, Maryan Mehlhorn ve daha birçok dünya markasını çatısı altında toplayan Mendo’s, bayrama özel %50 indirim uygulamasını başlatıyor. Calvin Klein mağazalarında da uygulanacak bu kampanya ile bayramın coşkusunu iki kat yaşayacaksınız.

Trendleri belirleyen ve moda dünyasına yol veren dünya markalarının distribütörlüğünü yapan Mendo’s, bayrama özel %50 indirim kampanyasını müjdeliyor. Lüks markaları Avrupa’ya kıyasla daha uygun fiyatlarla bulabileceğiniz Mendo’s mağazalarında indirimin keyifli rüzgârı hissedilmeye başlandı bile…

Mendo’s’un yanı sıra Calvin Klein mağazalarında da bayrama özel %50 indirim uygulanıyor. Hem kendi gardrobunuzu yenilemeniz için hem de sevdiklerinize en güzel bayram hediyelerini alabilmeniz için mutlaka Mendo’s ve Calvin Klein mağazalarına uğrayın. Yaz aylarının, özellikle iç çamaşırı ve mayo gardırobunuzu yenilemeniz için en ideal aylar olduğunu unutmayın!

Her markanın bütçenize en uygun halini Mendo’s ve Calvin Klein mağazalarında bulabileceksiniz. Üstelik Bonus Kart’a özel 7 taksit fırsatıyla…

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.