Drip Coffeeist Asmalımescit’te açıldı…

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

İstanbul’u üçüncü dalga kahve kültürü ile tanıştıran Drip Coffeeist, şimdi Asmalımescit’te! Bağdat Caddesi’nin ardından, Drip Coffeeist Asmalımescit, 3 Ocak Cumartesi günü açıldı.

Üçüncü dalga kahve ekipmanlarıyla “Drip Coffeeist”, kahveyi bir içecekten öte görerek, tam bir sanat eseri gibi yorumluyor. “Drip Coffeeist”, üçüncü dalga kahve kültürü prensipleriyle ulaştığı farklı ve özel tadı, iddialı lezzetleri ve dekorasyonuyla şimdiden trend avcıları tarafından buluşma noktası için tercih edilen mekanlardan biri oldu.

Güney Afrika ve Güney Amerika’daki özel tarlalardan gelen yeşil kahve çekirdeklerini kullanan “Drip Coffeeist”; damıtma yöntemiyle menüsünde yer verdiği Cold Brew, Belgian Syphon, Japanese Syphon, Hario Drip V60, Nel Drip, Chemex, Aeropress, Hario Sommelier kahvede farklı lezzet arayanların muhakkak denemeleri gereken ürünlerin başında yer alıyor. Ayrıca, “Drip Coffeeist”in menüsünde espresso bazlı ürünler de yerini alıyor.

Drip Coffeeist’in lezzetli kahvelerinin tadını sadece dükkânda değil yanınıza alarak da çıkarabilirsiniz. Dilediğiniz kahveyi take away olarak alabilmenizin yanında, ayrıca kahve meraklıları için de çekirdek kahve ve öğütülmüş kahve alma imkânı da Asmalımescit’teki “Drip Coffeeist”te sizi bekliyor.

“Drip Coffeist” yakın zamanda farklı kahvaltısıyla da Asmalımescit’te kendinden söz ettirecek. Alt katında ise kahve workshopları, sergiler ve çeşitli etkinlere de ev sahipliği yapacak olan mekân, haftanın her günü 09.00-22.00 arası hizmet veriyor.

“Dripcoffeeist”; farklı oturma grupları ve masalarıyla; çalışma saatlerinizi keyifle geçirebileceğiniz tam bir buluşma noktası.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.