Dr. Öz’den Düz Bir Karın İçin 7 Tavsiye

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dr. Mehmet Öz, televizyon programında karın düzleştirilmesine yardımcı olacak yedi önemli nokta paylaştı.

Examiner’ın haberine göre eğer siz de metabolizmanızı artırmak ve hızlı bir şekilde yağ yakmak istiyorsanız, aşağıdaki listeden yararlanabilirsiniz.

1. Sabah yediğiniz tostunuza ya da omletinize acı biber jölesi katarak, metabolizmanızı canlandırabilirsiniz.

2. Konjuge Linoleik Asit (CLA) ve yeşil çay içerek yağ yakabilirsiniz. Günlük olarak 3,400 mg CLA önerilirken, yeşil çay tüketimi için de iki fincan öneriliyor.

3. Yemeklerinize akasya sakızı tozu (acacia powder) eklemeniz, doyma hissine daha çabuk erişmenize yardımcı olur.

4. Vücut sisteminde iyi bakteriler olduğu gibi kötü bakteriler de bulunuyor. İyi ve kötü bakterilerin miktarı yenilen yiyeceklere bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Ayrıca kötü bakteri, karın yağlarını artırabilir. Turşu, alman usulü lahana turşusu, geleneksel bir Kore yemeği olan kimchi ya da mayalanmış herhangi bir yiyeceği tüketerek vücuttaki kötü bakteriyle mücadele edebilirsiniz.

5. İnsan vücudunun strese karşı oluşturduğu durumlardan biri de, özellikle karın bölgesinde olmak üzere, vücutta ekstra kaloriler depolamasıdır. Günlük 0.118 litre (4 ounce) kadar kırmızı şarap içerek stresinizi azaltabilirsiniz.

6. İçeriği büyük ölçüde sudan oluşan yiyecekler tüketerek, vücut sisteminizi temizleyebilirsiniz.

7. Ayrıca tüm bu çabaları kardiyo egzersizleriyle birleştirmelisiniz. Dr. Mehmet Öz, ünlülerin antrenörü Brett Hoebel’in antrenman programını öneriyor.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.