Dr. Mehmet Öz’den göbek eriten içecek tarifi

Bu mucize değerindeki göbek eriten içecek, bölgesel kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacak. İşte Dr. Mehmet Öz'den göbek eriten içecek tarifi...

5.00 avg. rating (97% score) - 2 votes

Alanında dünya çapında bir şöhrete sahip olan Dr. Mehmet Öz, özellikle karın ve göbek bölgesindeki yağlanmadan şikayet eden kadınlar için harika bir göbek eriten içecek tarifi paylaştı. Maydanozdan elmaya, ıspanaktan kereviz sapına kadar bir çok faydalı besinden yararlanılarak yapılan içecek çok geniş ürün çeşitliliğini içerisinde barındırıyor. Bu mucize değerindeki göbek eriten içecek, bölgesel kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacak.

Dr. Mehmet Öz, vitamin, lif ve antioksidan deposu olan bu yeşil içeceği sabahları içerek güne zinde bir şekilde başlamayı tavsiye ediyor.

Dr. Mehmet Öz’ün bu tarifine ek olarak daha önce yayınladığımız 14 Günlük Sıfır Göbek Diyeti ve Ebru Şallı’nın göbek eritme diyeti başlıklı haberlerimizi de okumanızı öneriyoruz.

İşte Dr. Mehmet Öz’den göbek eriten içecek tarifi…

[quote_box_center]Haberimizi okumaya devam etmek için lütfen aşağıdaki numaralandırılmış sayfalardan ilerlemeye devam edin.[/quote_box_center]

1
2
3
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.