Dr. Howard Murad’dan güzel olmak için 12 tavsiye

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

“Kadınları en iyi anlayan 50 erkekten biri” seçilen cilt bakım gurusu Dr. Howard Murad, kadınlara onlarca çeşit ürün önermek yerine herkesin hemen uygulamaya başlayabileceği 12 harika tavsiye veriyor.

Ünlü İngiliz gazetesi Observer tarafından dünyanın “kadınları en iyi anlayan 50 erkeğinden biri” seçilen Dr. Howard Murad, sadece bir cilt bakım gurusu değil aynı zamanda bir modern zaman filozofu. Muhteşem ürünleri olmasına rağmen güzel olmak için bundan çok daha fazlasının yapılmasını öğütlüyor.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye gelen Dr. Murad ile altı gün geçiren Lüks Marka Danışmanı Özlem Güsar, Dr Murad’ın 12 güzellik ve mutluluk tavsiyesini Pudra.com için yazdı.

* Yeryüzündeki en önemli insan sizsiniz. Siz iyi olduğunuz sürece en değer verdikleriniz de daha iyi ve başarılı olacaktır.

* Her sabah kalktığınızda önce tacınızı takın ve sonra dışarı çıkın. Kendinizin ne kadar değerli olduğunu unutmayın.

* Her ne olursa olsun iyi bir gün yaşamayı seçmek varken kötü bir gün yaşamayı tercih etmeyin.

* Suyunuzu sadece içmeyin, yiyin; sebze ve meyve ne kadar çok tüketirseniz o kadar iyi; ne kadar çiğ tüketirseniz o kadar sağlıklı olur.

* Mutluluk her gün güzel bir şeyler görebilmektir, görmek için etrafınız bakın ve mutluluğu arayın.

* Her hafta kendinize minimum 2 saatlik bir randevu verin ve kendinizi şımartın. Ne kadar yoğun olursanız olun bu 2 saatten asla vazgeçmeyin.

* Kim olduğunuzu bulun ve kendiniz olun, asla başkalarına özenmeyin. Unutmayın, siz dünyanın en önemli insanısınız.

* Bir şey öğrenmek istiyorsanız başkalarından önce kendinize sorun ve kendi söylediklerinize kulak verin.

* Gülümseyin, gülümsemezseniz yanınıza sadece kendisini düşünen ‘kişilikler’ yaklaşabilir ve kalbinizi kırarlar.

* Mükemmeliyetçi olmayın. Unutmayın hep mükemmeli istemek sizi kötümserliğe sürükleyecektir. Bırakın bugün de makyajınız biraz aksın ve burnunuz kızarsın. Siz, siz olduğunuz için güzelsiniz.

* Çevre ile olan bütün göbek bağlarınızdan kurtulun ve yalnızca kendiniz için yaşayın. Kendinizi mutlu ettikten sonra herkes ve her şey çok daha güzel olacaktır. Her şey birbiri ile bağlantılı bunu unutmayın.

* Son öğüt de hayatının aşkını arayanlara; sizi sevecek büyük balığı yakalayana kadar küçük balıklarla boşa zaman geçirmeyin, keyifle bekleyin. Kendinizi, büyük balık karşınıza çıktığında onu fark edecek ve kıymetini bilecek şekilde ruhen hazırlayın.

 

Kaynak: Pudra.com

More from the blog

Jel Tırnağın Artıları Ve Eksileri Nelerdir?

Jel tırnak son dönemlerde oldukça popüler hale gelen bir tırnak uygulaması işlemidir. Ellerin bakımlı ve bir o kadar hoş görünmesine neden olan en önemli...

Kolojen nedir?Kolojen Takviyesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Anti-Aging sektör pazarında sıklıkla karşımıza çıkan kolojen insan vücudunda bulunan proteinlerin en büyüğü olup;Kemik,kas deri,kan damarları gibi hemen hemen tüm vücutta bulunmaktadır. Kolojen Vücudumuzdaki Görevleri...

Hasar görmüş cilt ve yaralar için Galebe Onarıcı Krem

Üstün AR-GE gücü ile yeniliklerin öncüsü Uraw, Galebe Onarıcı Kremin özelleştirilmiş formülü ile hasar görmüş cilt ve yaralara çözüm olmaya hazır.  Vücudumuzdaki en büyük organ...

Kore Kozmetik Ürünleri Nelerdir?

Kore kozmetik ürünleri ilk olarak Güney Kore kadınlarının, ardından da tüm dünya kadınlarının memnuniyet duyarak kullandıkları cilt bakım güzellik ürünleridir. Pürüzsüz ve parlak ciltleri...