Döşemelik ve Perdeliğin Mükemmel Uyumu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yüksek kreatif değeri ve üstün kalitesiyle fark yaratan, öncü ve yenilikçi koleksiyonları her sezon beğeni ile takip edilen Persan Home Studio’nun Yeni Koleksiyonu döşemelik ve perdeliğin mükemmel uyumunu gözler önüne seriyor.

Doğal kumaşların ağırlıklı kullanıldığı koleksiyonda pudra tonlarında İngiliz tarzı romantik emprimelerin yanı sıra çok renkli emprimeler de var. Pastel renklerde hazırlanan çiçek desenli emprimeleri pudra tonlarında uçuk yeşil, uçuk pembe, somon ve mor renkli jakarlı perdelik ve döşemelikler bütünlüyor.

İlgi çekici bir diğer emprime grubu tematik; bu grupta İstanbul, Minyatür, Gazette ve Alice Harikalar Diyarında isimli çok özel desenler var.
Emprimelerle kombinlenmek üzere hazırlanan düz keten ve pamuk kumaşlar çok zengin bir renk paletine sahip.
Emprimelere kombin olabilecek bir diğer alternatif ise çok renkli ve iddialı renklerde hazırlanmış kadifeler. Düz ve minik geometrik desenli kadife döşemelikler mor,  fuşya, sarı, yeşil renkleri ile büyüleyici bir etki bırakıyor.

Karakteristik gri ve mavi tonlarında hazırlanan emprimelere ise küçük ve düze yakın kendinden desenli, maskülen renklerde hazırlanmış kadifeler eşlik ediyor.

Birçok renk seçeneği ile düz ve çizgili satenler koleksiyonun bütünleyici diğer parçalarından.

Koleksiyonun öne çıkan önemli gruplarından biri de ikat desenlerin kullanıldığı grup.
Kesme ikat desenlerin çok renkli keten kumaşlarda kullanıldığı serinin yanı sıra bu grupta yine ikat desenlerin kullanıldığı bej-kahve tonlarında daha klasik kumaşlar bu grubu zenginleştiriyor. İpek üzerine baskı desenler ise koleksiyonun bir diğer çarpıcı grubu.

Her dönem vazgeçilmez olan siyah ve beyazın kullanıldığı bir diğer grup ise perdelik ve döşemelik alternatifleriyle oldukça güçlü.

Yeni koleksiyondaki bebek ve çocuk grubu ise çok seçenekli pembe-beyaz, mavi-beyaz, sarı-beyaz ve bej tonlarında kombinlerden oluşuyor.

Persan’daki  bir diğer yenilik ise teflon özelliği olan dış mekan kumaşları. Sarı, kırmızı, mavi ve yeşil tonlarında hazırlanan bu gruptaki kumaşlar bahçe, tekne ve havuz başında kullanılmak üzere hazırlandı.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.