Dolunay Akrep burcunda

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

AKREP

Sevgili Akrepler Çarşamba günümüz saat 22:16 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Dolunay etkisi altında başlıyor. Yansımaları, gün boyunca etkili diğer görünümleri hesaba katarak analiz etmek gerekiyor. Böylece tesirlerini anlamamız mümkün olabilir. Birlikte gözden geçirelim.

Saat 10:28 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, hayatın tüm zorluklarına rağmen, inancımızı güçlendirme arzumuzu işaret ediyor. Sıkıntılarımızdan kurtulmak, rahata kavuşmak, güven içinde yaşamak istiyoruz. Dolunayın tesiriyle duyarlıyız, hassasız.

Saat 14:37 Jüpiter-Chiron görünümü değerlerimize, ülkümüze, sevdiklerimize ve inandıklarımıza sahip çıkmanın ve onları yüceltmenin işaretçisi. Zayıflıklarımızı güçlendirmek, hayata güvenmek, huzur ve güven içinde yaşamak istiyoruz. Bu görünüm, Dolunayın üzerimizdeki hassas etkisini hafifletiyor, şifaya kavuşturuyor.

Saat 15:02 itibariyle Ay-Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Dışa karşı güçlü görünmeye, başkalarının üzerinde etkili olmaya çalışıyoruz. Fiziksel ve ruhsal anlamda bizi güçsüz bırakan şartları aşmak istiyoruz.

Saat 20:50 Venüs-Pluto görünümü, Bu görünüm, size anlamlı gelen her şeyi elde etme yolundaki mücadelenizin göstergesi. Öylesine arzulunuz ki, önünüze çıkabilecek ve sizi yolunuzda alıkoyabilecek her türlü engelle savaşabilirsiniz. Belirsizlikler sizi öfkelendirebilir, beceriksiz insanlar sinirlendirebilir, size boş yere akıl verenler kızdırabilir. Sizin ihtiyacınız artık bir şeylerin görülebilir hale gelmesi. Zihin-beden arasındaki uyumluluğunuz tümüyle buna bağlı. Yoksa agresif bir insan haline gelebilirsiniz. Bunu hiç istemiyorsunuz.

Akrep burcunda saat:22:16 itibariyle oluşacak Dolunay, burcunuz üzerinde gerçekleşecek. Kariyer hayatımızı ilgilendiren konularda belli bir baskı, üzerinizde artan yük, duygusal gerginlikler sebep olabilir. Eğer iş sahibiysek çalışanlarla, ortaklık ilişkimiz varsa ortağımızla, bir yerde çalışıyorsak patronumuzla aramızda anlaşmazlıklar yaşanabilir. İş arayan bir kişiysek, bize sunulan ücret yeterli olmayabilir. Sabırsızlık, değişim arzusu, başka bir seçenek aramaya bizi yöneltebilir. Dolunay, ilişki konularında da etkilidir. Hangi problemlerin ilişkiyi bozduğunu veya nelerin rahatsızlık uyandırdığını ele almalıyız. Tutkularımız gayet yoğundur. Eşitlik ilkesi içermeyen, tatmin olmadığımız bir beraberlikte kalmak istemeyeceğiz. Özellikle iş hayatında çıkarlarımızı düşüneceğiz.

Maden kazasında hayatını kaybeden şehit işçilerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Milletçe üzgünüz, yastayız. Rabbim sabırlar ihsan eylesin hepimize.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.