Dolunay Akrep burcunda

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

TERAZİ

Sevgili Teraziler Çarşamba günümüz saat 22:16 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Dolunay yansımaları altında başlıyor. Ne gibi yansımalar oluşabilir, nelere işaret etmektedir? Gün içindeki diğer görünümlerle beraber inceleyelim.

Saat 10:28 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, parasal kazancımız, değerli bulduğumuz her şey, malımız, güvencemiz, iş hayatımız, ailemizle alakalı konularda gelişmek, büyümek, güçlenmek arzumuzu belirginleştiriyor. Ne kazanıyoruz, nasıl harcıyoruz, nelere yatırım yapıyoruz ve mevcut durumumuz nedir? Bunlar üzerinde duracağız.

Saat 14:37 Jüpiter-Chiron görünümü, bu Dolunayda gerek iş gerekse özel hayatımızda maddi ve manevi anlamda önem taşıyan meseleleri hassasiyetle ele alacağımızı gösteriyor. İyi niyetimizin veya özverili çalışmamızın karşılığını görmek isteyeceğiz. Bizi endişelendiren meselelerin çözülmesini, şifaya kavuşmasını dileyeceğiz.

Saat 15:02 itibariyle Ay-Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Maddi ve manevi anlamda güvencemizi önemseyeceğiz. Duygusal anlamda hassas düşüneceğiz. Bizi güvende hissettirebilecek ne varsa ona yöneleceğiz. Hayatta kalmak, krizlere meydan okumak, isteklerimizi elde etmekten yana tavır alacağız.

Saat 20:50 Venüs-Pluto görünümü, Bu görünüm aslında bir ikaz ışığı. Dur ve bekle, etrafındaki kişi ve durumlara tepki göstermeden önce olayları şöyle mantıklı bir şekilde gözlemle diyerek sizi uyarmakta. Bu uyarı ister ilişkiniz ister iş ortaklığınız isterse ailevi veya güvenliğiniz konusunda olsun fark etmez. Sadece soğukkanlı davranmanız ve dengenizi muhafaza etmeniz önemli.

Akrep burcunda saat:22:16 itibariyle oluşacak Dolunay son derece önem taşıyor. Birilerini idare etmek, anlaşmak, yapıcı düşünmek hayli zor. Ancak şu anda daha yüksek gelir imkanı olan bir iş bulamıyorsak tabii ki mevcut işimizi sürdürmek zorundayız. İş ortaklıklarında ise, her iki tarafın da finansal konuları mutlaka gözden geçirmeleri gerekecek. Kimlerle işbirliği yapıyorsak, bize kazanç sağlıyorsa, bu Dolunayda bu ilişkileri tutarlı ve dengeli şekilde ele alacağız. Mali anlamdaki durumumuza ve bütçemize bakacağız. Bizi ürküten borçlarımız varsa, bunlara da net bir şekilde bakarak, bundan sonrası adına dostumuzu düşmanımızı iyi tanımamız gerektiğini anlayacağız. Mevcut ilişkideki sorunlar iyice tatsızlaştıysa sabır göstermek her iki taraf için de zor olabilir.

Maden kazasında hayatını kaybeden şehit işçilerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Milletçe üzgünüz, yastayız. Rabbim sabırlar ihsan eylesin hepimize.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.