Dolunay Akrep burcunda

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BAŞAK

Sevgili Başaklar, saat 22:16 itibariyle Akrep-Boğa burç aksı üzerinde gerçekleşecek Dolunay etkisi altında güne merhaba diyoruz. Anlam ve önemini, gün içindeki diğer görünümleri de hesaba katarak incelememizde yarar var. Şimdi birlikte ele alalım.

Saat 10:28 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, bu Dolunayın hem çevresel ilişkilerimizde hem de amacımıza uygun şekilde aktif hareket etmemizde etkili olacağını gösteriyor. Gelişmek, büyümek ve güçlenmek arzusundayız. Bu istekle, karşımıza çıkabilecek fırsatları değerlendirme yönünde kararlar alabiliriz. Ancak şartları tümüyle gözden geçirmemiz yararlı olacaktır.

Saat 14:37 Jüpiter-Chiron görünümü, ilişki ve iş ortaklıklarında yaşanan ve sizi çoğu zaman zayıf düşüren, çaresiz hissettiren meselelerin özünü anlama, çözüm bulma, farkına varma yönünde önemlidir. Çiftler birbirlerine karşı samimi ve dürüst, vicdanlı ve hakkaniyetli bir şekilde yaklaşmalı, ortak bir ruhla sorunlarını çözmelidir. Bu görünüm, ilişkileri onarıcı ve şifalandırıcı bir tesir yaratabilir.

Saat 15:02 itibariyle Ay-Satürn kavuşumu, bu Dolunay çevremizle olan bağlantılarda bütünlük duygusu içinde konuşmamız, sorumluluklarımızı paylaşmamız yönünde önem taşıyor. Belki çok keyifli olmayacağız. Çevremizde, yaşadığımız ülke veya mahallede yaşanan bazı durumlar bizi içten içe üzebilir.

Saat 20:50 Venüs-Pluto görünümü, tutkulu ve cinsel yoğunluğu yüksek bir aşkın peşinden gitme hevesliliğinizin işareti. Ne olursa olsun sizi canlandıracak ve hayata bağlayacak tek olgu AŞK. Aşkın büyülü derinliklerinde sarhoş olmaya razısınız. Yeter ki o kapınızı çalsın. İlişkisi olanlar böyle bir görünüm altında, sevdiklerini öylesine sahiplenirler ki, kaybetmeye asla göze alamazlar. Böyle bir risk varsa gün boyu ilişkilerinde denetimi elde tutmak için var güçleriyle savaşabilirler.

Akrep burcunda saat:22:16 itibariyle oluşacak Dolunay, iş hayatınızda birebir karşılaştığınız insanlarla olan iletişimin, alışverişlerin, ortaklıkların uyum ve denge gözetilerek ayarlanmasını gerektiriyor. Her şeyi bildiğinizi iddia etmek, tecrübeniz yetersiz ise kendinizi çok bilgili bulmak, başkalarıyla aranızda uçurum oluşturabilir. Başkaları üzerinize gelerek sizi test etmeye çalışabilir. Çalışma hayatınızla ilgili bir değişim veya beklenmedik bir yenilik, sizin de durumunuzu tekrar gözden geçirmenizi gerektirebilir. Bu Dolunay, yakın çevremizdeki bazı insanların, pek dostane olmayan tavırlarıyla karşılaşmamız, akraba ilişkilerini, ticari ilişkileri gözden geçirme anlamında önem taşıyor. Değerlerimiz üzerinde bir baskı söz konusu olursa, aktif davranarak kendi çıkarlarımızı öne alacak tarzda davranışla gösterebiliriz. Rahatsız edici insanlardan pek hoşlanmayacağız.

Maden kazasında hayatını kaybeden şehit işçilerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Milletçe üzgünüz, yastayız. Rabbim sabırlar ihsan eylesin hepimize.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.