Dolunay Akrep burcunda

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

ASLAN

Sevgili Aslanlar saat 22:16 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Dolunay etkisi altında güne uyanacağız. Yansımalarını iyice anlamak için, gün içindeki diğer görünümleri de göz önüne almamız gerekiyor. Birlikte şimdi gözden geçirelim.

Saat 10:28 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, bu Dolunayın ailemiz, güvenliğimiz, ülkemiz, geleceğimiz yönünde güçlenme arzumuzu işaret ediyor. Gelişim sağlayacak fırsatlara
bir hayli ihtiyaç duyuyoruz. Amacımız, kendimizi garanti altına almak ve hayata olumlu bir şekilde sarılmaktır.

Saat 14:37 Jüpiter-Chiron görünümü, bizi içten içe hassas hale getiren ve kimi zaman beklenmedik şekilde gelişen maddi ve manevi anlamdaki zorlukları geride bırakma ihtiyacımızın göstergesi oluyor. Bu Dolunay, belli konularda bizi bir hayli sıkıştırdığı için, bütün bu problemleri aşmak ve rahatlamak istiyoruz.

Saat 15:02 itibariyle Ay-Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Dolunayın tesiriyle, ailevi meseleler üzerinde baskı hissedebiliriz. Yuvamız içindeki gelişmeleri kaygıyla karşılayabilir, bunları nasıl aşabileceğimizi düşünürüz. Duygusal anlamda bizi kıskaç altına alan durumlar karşısında tedirginlik duyabiliriz.

Saat 20:50 Venüs-Pluto görünümü, ilişkisi olanlar açısından incelersek, isteklerini mutlaka elde etmek isteyen bireyin partneriyle arasında yaşanan güç mücadelesinin göstergesi olabilir. İkinci anlamı, hayatına yenilik getirmek, arzularının peşinden koşarak elde etmek isteyen kişinin önündeki engellerle boğuşmasının işareti olabilir. Kısaca birey, sanki hayat tarafından test edilmektedir. Sabırlı olması gerekmektedir. Ancak bu öyle kolay bir şey değildir. İşte bu zorluklar onu hem iş hem de genel olarak yormaktadır.

Akrep burcunda saat:22:16 itibariyle oluşacak Dolunay, iş hayatımız ve ailevi konular üzerinde özellikle etkilidir. Bir yandan tutkulu, geleceğe dönük, garantili olacak şekilde çıkarlarımızı gözetiriz. Diğer yandan toplumsal hayat, işimiz ve dış dünya ile olan ilişkilerimizde maddi ve manevi anlamda güven içinde olmak isteriz. Bu iki alanda baskılar söz konusu olabilir. Şu andaki mevcut durumumuza çözüm bulabilmek için, ilişkilerimizi güçlü tutmaya çalışmalıyız. Mars geri hareketinin devam etmesi ve Dolunayın boşluk etkisi altında gerçekleşmesi, tam olarak önümüzü görmemizin önüne geçebilir. Birlikte yaşadığınız kişilerle ve yerleşim yerinizle ilgili konularda yaşanması muhtemel anlaşmazlıkları, sorunları inatçı bir şekilde ele alarak çözümlemeniz mümkün değildir. Bilinçli olmamız, ya hep ya hiç bakış açısıyla durumları ele almamamız gerekiyor.

Maden kazasında hayatını kaybeden şehit işçilerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Milletçe üzgünüz, yastayız. Rabbim sabırlar ihsan eylesin hepimize.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.