Dolunay Akrep burcunda

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler Çarşamba günümüz saat 22:16 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Dolunay etkisi altında başlıyor. Ne gibi yansımalar altında olacağız, nelere işaret ediyor ? bunları anlamak için, günün tüm görünümlerini mercek altına alarak inceleyelim.

Saat 10:28 Ay-Jüpiter olumlu görünümünde hayatı güzel yanlarıyla ele almak, yaşamak, hissetmek istiyoruz. Kimi Yengeçler çocuk sahibi olmayı, kimileri evlatlarının huzurlu bir evde büyümesini, bazıları aşkta mutluluğu yakalamaktan yanalar. Dolunayın tesiriyle, bu konulara fazlasıyla önem veriyoruz, rahat etmek istiyoruz.

Saat 14:37 Jüpiter-Chiron görünümü bu Dolunayın zorlayıcı tesirlerini azaltıcı ve şifa verici bir yansımadır. Böylece hayata karşı olumsuz düşüncelerle değil, her şey düzelir, iyi olacaktır bakış açısıyla yanaşmamızda yardımcı olur.

Saat 15:02 itibariyle Ay-Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Bu Dolunay, çocuk sahibi anne ve baba Yengeçlerin evlatlarına duydukları sorumluluğu, ilişkisi olan Yengeçlerin partnerleriyle güç birliğini, ilişkisinde sorunlar olan Yengeçlerin hissettikleri baskıyı, sıkıntıyı işaret ediyor. Dolunayın tesiriyle bu konularda bir hayli hassasız.

Saat 20:50 Venüs-Pluto görünümü, mesleki ve özel hayatınızla ilgili konularda güce duyduğunuz yoğun ihtiyacın, ilişkilerde başarılı olma arzunuzun göstergesi. Hayatınızın iplerini elinizde tutmak istiyorsunuz. Belki kimilerine göre fazla duyarlısınız. Ancak bu sizin özünüzden kaynaklanıyor. Sizi böyle kabul etmelerini ve desteklemelerini bekliyorsunuz. Ne zaman değerinizi anlamıyor ve sizi kırıyorlar işte o zaman direnciniz düşüyor. Bu görünüm, her şeye rağmen umudunuzu kaybetmeden ilerlemenin önemli olduğunu söylüyor.

Akrep burcunda saat:22:16 itibariyle oluşacak Dolunay, çocuklarımız, aşk hayatımız, yaşamın gerekli olan maddi ve manevi paylaşımları, başkalarından beklediğimiz destek, derinlikli bir şekilde gözden geçirilir. Dolunay, bir sonuç gibi görünse de aslında resmin tamamını, aksayan noktaları net olarak tespit etmemizde bir ışıktır. Önemli olan bu ışıkları gerçekçi görebilmektir. İlişkilerde bir hayli gerilim yaratabilir. Bir taraf benim dediklerim doğru derken diğer taraf tümüyle hakimiyeti elinde tutmaya çalışır. Bu gerilim rahatsız edicidir. Aslında dengeli olunsa, her iki kişi de inatlaşmasa sorun çıkmayacaktır. Ancak tek taraflı bir çözüm bulunması zor olur. Dolunay parasal konularda da önem taşıyor. Çocuklarımızın veya bizim geleceğiz, ilişkimizdeki her türlü paylaşım, ileriye yönelik kişisel hedeflerimiz gibi geniş alanda maddi açıdan bizi düşündürüyor. Gerekli ayarlamalarda bulunmak zorundayız. Eğer şartlarımız tek başımıza ayakta durmanın önüne geçiyorsa, hedeflerimiz ile kazancımız arasında farklılıklar varsa başkalarını idare etmek, onlara uymak zorunda kalabiliriz. İş hayatı çok önemli. İşimizde sorunlar varsa veya işimiz yoksa, mali anlamda yeteneklerimize ağırlık vererek para kazanmaya çalışmalıyız.

Maden kazasında hayatını kaybeden şehit işçilerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Milletçe üzgünüz, yastayız. Rabbim sabırlar ihsan eylesin hepimize.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.