Dolunay Akrep burcunda

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

İKİZLER

Sevgili İkizler saat 22:16 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Dolunay etkisi altında Çarşamba günümüz başlıyor. Hangi konuları işaret ediyor ve sizler için anlamı nedir? Bu soruların cevabını birlikte gözden geçirelim.

Saat 10:28 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, ihtiyaçlarımızı karşılamak, maddi açıdan rahat etmek, güven içinde olmak amaçlı çalıştığımızı, mücadele verdiğimizi gösteriyor. Emek sarfediyoruz, çabalıyoruz ve karşılığını almak istiyoruz. Dolunayın da tesiriyle, gün içinde yaşanan sıkıntıları hassas bir şekilde ele alabiliriz.

Saat 14:37 Jüpiter-Chiron görünümü, kariyer hayatımız ve sorumluluklarımızın farkında olmamızı sağlarken, maddi açıdan rahat bir yaşam sürmek arzumuzu da belirginleştiriyor. Hem hayata inançla tutunuyoruz hem de güvende olmak istiyoruz.

Saat 15:02 itibariyle Ay-Satürn kavuşumu gerçekleşiyor. İş ortamındaki uyum ve uyumsuzluk, kazancımızın yeterli oluşu veya yetersizliği, çalışma şartlarımızın zorlukları üzerinde hassasiyetle durmamıza yol açacak.

Saat 20:50 Venüs-Pluto görünümü, hedefleriniz ve diğer insanlarla aranızdaki maddi ve manevi paylaşımlar anlamındaki hassasiyetin göstergesidir. Tutkularınız oldukça yoğundur. Karşı konulamaz bir güçle sahip olmayı istediğiniz her şeyin peşinden koşabilirsiniz. Bu mücadelede sabırla hareket etmenizi tavsiye ediyorum. Sizi kimsenin etkilemesine veya üzmesine izin vermeyiniz.

Akrep burcunda saat:22:16 itibariyle oluşacak Dolunayda, ortaklaşa işlerin, çalışma ortamında birlikte yaşadığımız insanlarla olan ilişkimizin geldiği son duruma bakacağız. Mali anlamda doyurucu bir işte mi çalışıyoruz, hangi konularda istemediğimiz durumlar gerçekleşiyor, arka planda güvenmediğimiz insanlar var mı, bizi rahatsız edici problemler yaşanıyor mu, bunları sorgulayacağız. Dolunay, özellikle zayıf noktaları ve şartları görmemizi sağlar. Biz de bu duruma göre çalışma yaşantımıza bir bakacağız. Ayrıca, sağlık ve iş hayatımızla ilgili durumların bizi yormasına, endişeli ve gergin hale getirmesine yol açabilir. Yılda bir kez yapılması gereken sağlık kontrollerimize özen gösterelim. Sigortasız çalışmayınız. Her şeyin sizin istediğiniz gibi olması bazen mümkün değil. Bunu olgunlukla karşılamalısınız. Sabırlı olmak gerektiği gibi, sizi üzmelerine de izin vermemeniz için soğukkanlı davranmalısınız.
Sağlığımıza özen göstermemiz gerekiyor. Ortaklıklar, yatırımlar, borçlar, krediler anlamında mutlaka bilinçli olmamız lazım. Bu Dolunayda, dış faktörler üzerimizde epeyce etkili gözüküyor.

Maden kazasında hayatını kaybeden şehit işçilerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Milletçe üzgünüz, yastayız. Rabbim sabırlar ihsan eylesin hepimize.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.