Dolunay Akrep burcunda

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BOĞA

Sevgili Boğalar Çarşamba gününe, saat 22:16 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Dolunay etkisi altında uyanıyoruz. İşaret ettiği durumu anlamak için, gün boyunca önemli olan diğer görünümleri de hesaba katmak durumundayız. Şimdi beraberce gözden geçirelim.

Saat 10:28 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, ortaklaşa bir yaşam sürdüğümüz veya iş yaptığımız kişilerle aramızdaki iletişimin, paylaşımın ve güven duygusunun önemini vurguluyor. Onlar bize, biz de onlara inanmak ve birlikte yol almak istiyoruz.

Saat 14:37 Jüpiter-Chiron görünümü, hedefimize varmak, isteklerimizi elde etmek amaçlı konuşmaların, bağlantıların işaretçisidir. Manevi yönden rahatlatırken ve manevi anlamda umut vericidir. Böylece bu Dolunayda, hayatın ne kadar zor olduğunun ve ayakta kalmamız gerektiğinin bir kez daha farkına varırız.

Saat 15:02 itibariyle Ay-Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Bu görünüm, ilişki ve ortaklıklarda yaşanan zorlukları işaret ediyor. Dolunayın da tesiriyle kendimizi baskı altında hissedebiliriz.

Saat 20:50 Venüs-Pluto görünümü, yaşam karşısında şüphe, kimi zaman bulanıklık içinde olan kişinin, isteklerini elde etmek adına olan mücadelesini gösteriyor. Bu mücadelede galip gelmek isteyen kişinin asıl arzusu endişelerinden kurtulmak. Çünkü biliyor ki, arzularına kavuşamadığında hayat lezzetsiz hale gelecek. İşte bu görünüm, bazı Boğalar için gerilim işareti olabilir. İçinizdeki öfke ve aşırı arzuların sizi teslim alması mümkündür. Peki ne yapılmalıdır? Tabii ki bilinçli davranılmalı, sakin bir şekilde durum incelenmelidir.

Akrep burcunda saat:22:16 itibariyle oluşacak Dolunay, kimlerle irtibatta ve kimlerle işbirliğinde bulunuyorsak, bu kişilerle aramızdaki mali konular üzerinde duracağız. Ayrıca ikili ilişkilerde belirli bir baskı söz konusu olabilir. Bizim değerlerimizle, birlikte olduğumuz insanın farklı bakış açısı arasında bir gerilim oluşabilir. Bu iş ortaklıklarında da aynı şekilde görülür. Sakin olmak ve arka planda iş koşullarını mutlaka gözden geçirmemiz gerekiyor. Sağlığımız çok önemli, gerginlikten uzak durmaya çalışacağız. Bu Dolunay, evlilik ve uzun süreli ilişkilerde özellikle birlik ve bütünlük içinde olmanın önemini işaret ediyor. Mars geri hareketi devam ettiği için, eskiye ait ilişki sorunlarının da ele alınması ve birbiriniz üzerinde denetim, baskıda bulunmamanızı, yüzleşmelerde bulunarak hareket etmeniz gerektiğini işaret etmekte. Kıskançlık, kin, gücü elinde tutan taraf olmayı değil, bu ilişkiyi birlikte nasıl yürütebiliriz bunun üzerinde durmak lazım. İlişkisi olmayanlar lütfen körü körüne kimseye bağlanmayalım, illa olsun diyerek, yanlış ilişkilere kalkışmayalım. Evimiz ve ailemizle ilgili konularda sabit fikirli davranmayalım. Huzursuz olmamak için, iyice düşünelim taşınalım.

Maden kazasında hayatını kaybeden şehit işçilerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Milletçe üzgünüz, yastayız. Rabbim sabırlar ihsan eylesin hepimize.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.