Dolunay Akrep burcunda

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

KOÇ

Sevgili Koçlar Çarşamba günümüz, saat 22:16 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Dolunay etkisi altında başlayacak. Neleri işaret ediyor ve nelere dikkatimizi çekiyor? Bunları gün boyunca etkili diğer görünümler çerçevesinde ele alarak anlayabiliriz.

Saat 10:28 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, Dolunayın ev sahibi olma, ailemizle ilişkimizi kuvvetlendirme ve çıkarlarımızı gözetme anlamında etkili olduğunu işaret ediyor. Güven içinde yaşamak ve güçlenmek istiyoruz. Bu nedenle arzularımız bir hayli yoğun ve büyüme hevesimiz bir hayli etkili.

Saat 14:37 Jüpiter-Chiron görünümü, bu Dolunayın hem manevi hayatın özü olan inancımızı beslediğini hem de maddi yaşamın gereği olan sahip olma arzumuzu yükselttiğini gösteriyor. Çabalıyoruz. Çünkü ayakta kalmak, yarınlarımızı garanti altına almak istiyoruz. Ancak iç huzurunun kıymetinin paha biçilmez olduğunun farkına varıyoruz.

Saat 15:02 itibariyle Ay-Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Bu görünüm Dolunayın tesiriyle, kredi-miras-ilişki-para-ortaklık konularında yaşanan sıkıntıları tekrar hatırlatabilir. Bütün bunların üzerimizdeki etkisi duygusal anlamda zorlayıcı olabilir.

Saat 20:50 Venüs-Pluto görünümü, bu Dolunayda arzularını gerçekleştirmek için istekli olan bireyin, güçlenmek, toplum içindeki yerini sağlamlaştırmak, birey olarak durduğu yeri bilmek istediğini gösteriyor. İşte bu yüzden isteklerini elde etmek amaçlı aceleci ve baskın davranabilir. Ancak dış etkenler nedeniyle sabırlı olmak zorundadır. Bu kişi açısından yorucudur.

Akrep burcunda saat:22:16 itibariyle oluşacak Dolunay, ortaklaşa ilişkiler sürdürdüğümüz, mali anlamda paylaşımda bulunduğumuz insanlarla olan birlikteliğimizin o andaki mevcut durumuna bakacağız. Paylaşımlarda adaletsizlik varsa, gelirimiz tatmin etmiyorsa çok sabırlı olmamız gerekir. Borç ve alacak konuları, miras ve hisseli paralar, ortaklıklar anlamında biraz zorlanabiliriz. Fakat bu zorlanmalar Ağustos civarında yerini kuvvetlenmeye bırakacaktır. Önümüzü görmediğimiz borçlara girmemeliyiz. İşlemeyen ortaklıklar varsa bu Dolunayda ortaya çıkacaktır. Tedbirli olmamız lazım. Çok iyi düşünmeden alınan kararların bizi zor duruma düşürebileceğini göz ardı etmeyelim. Bir mülkün satışı, bir mirasın paylaşımı, bir iş ortaklığının maddi anlamda ele alınması yönündeki her türlü meseleyi bilinçli şekilde inceleyelim.

Maden kazasında hayatını kaybeden şehit işçilerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Milletçe üzgünüz, yastayız. Rabbim sabırlar ihsan eylesin hepimize.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.