Dolunay Akrep burcunda

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BALIK

Sevgili Balıklar, Çarşamba gününe, saat 22:16 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Dolunay etkisi altında uyanıyoruz. Bu oluşumun anlam ve önemini tam olarak kavramak için, gün boyu etkili olacak görünümleri de analiz etmemiz gerekir. Yorumu birlikte gözden geçirelim.

Saat 10:28 Ay-Jüpiter olumlu görünümü eğitim hayatımız, yaşam sevincimiz, güvencemiz, ticari faaliyetlerimiz, inanç yolculukları, uzun seyahatlerimiz ve yerleşim konularında faydalıdır.

Saat 14:37 Jüpiter-Chiron görünümü, inandığımız her şeyi inançla sahiplenmemizi, zayıf ve çaresiz kaldığımız meseleleri çözümlememizi, ruhsal anlamda sakinleşmemizi sağladığı gibi, zorlayıcı baskıları, engelleri aşabilmek arzumuzun da belirtecidir. İnancımıza uygun şekilde ritüellerde bulunabiliriz.

Saat 15:02 itibariyle Ay-Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Duyarlılığımızın yükselişi anlamına gelen bu görünüm Dolunayın da tesiriyle daha fazla güçlü olma, engelleri aşma arzumuzu işaret ediyor.

Saat 20:50 Venüs-Pluto görünümü, sizin için olmazsa olmaz değerler adına verdiğiniz mücadelenin göstergesidir. Parasal konularda yaşanan gelişmeler rahatlatıcıdır ancak yeterli değildir. Daha fazla kazanmak adına neler yapmalıyım diye düşünmeniz mümkündür. Hedeflerinizi gerçekleştirme arzunuz, tanınma hevesiniz yoğundur. Birilerinin sizi fark etmesini, hakkınız olanı artık vermesini istersiniz. Farklılıklarınız tescil edilmeli, sesiniz duyulmalıdır. İşte bütün bu istekler bu saatte fazlasıyla yoğun hale gelir.

Akrep burcunda saat:22:16 itibariyle oluşacak Dolunay, aileyi ve kadınlarla alakalı konuları kapsamaktadır. Maddi anlamda da önem taşır. Dışarıdan gelen etkiler çerçevesinde nasıl iletişimde bulunduğumuza, maddi ve manevi anlaşmazlıklara bakılır. Daha dikkatli düşünmemizde ve derinlikli analizde bulunmamızda yarar görüyorum. Dolunay çalışma hayatınızı ilgilendiren konularda önemli gelişmeleri işaret ediyor. Başka bir yere yerleşmek, teklifler almak, sanatsal ortaklıklar, mistik çalışmalar, bir eğitimden geçmek, felsefik boyutta öğrenmek, akademik anlamda uzmanlaşmak yönünde kararlar gündeme gelebilir.

Maden kazasında hayatını kaybeden şehit işçilerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Milletçe üzgünüz, yastayız. Rabbim sabırlar ihsan eylesin hepimize.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.