Dolunay Akrep burcunda

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

KOVA

Sevgili Kovalar saat 22:16 itibariyle Akrep-Boğa burç aksı üzerinde oluşacak Dolunay etkisi altında günü selamlıyoruz. Ne gibi durumlara işarettir ve neleri vurgulamaktadır, bunları gün içindeki diğer görünümleri de göz önüne alarak analiz etmemiz daha doğru olacaktır.

Saat 10:28 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, sosyal hayattaki konumumuz, çalışma hayatımızla ilgili konulardaki güvenliğimiz, sağlığımız ve iş ortamımızla alakalı konulara Dolunayın tesiriyle çok daha fazla yoğunlaşacağız. Durumumuzu inceleyeceğiz, olan bitene bakacağız ve tespitlerde bulunacağız.

Saat 14:37 Jüpiter-Chiron görünümü, maddi konular üzerinde ve de çalışma hayatımızla alakalı meselelerde hassas düşünmemize, bizi zor durumda bırakan şartları gözden geçirmemize işarettir. Problemleri şifaya kavuşturmak, sıkıntılarımızı aşmak, huzura kavuşmak, güven içinde yaşamak isteriz.

Saat 15:02 itibariyle Ay-Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Toplumsal konular, kariyer hayatımızla ilgili meseleler üzerinde güçlü olmayı arzularız. Maddi açıdan güvende olmak isteriz. İçten pazarlıklı insanlar, kötü niyetli kişiler, çıkar peşinde olanlardan uzak durmak, korunmak isteriz.

Saat 20:50 Venüs-Pluto görünümü, Aşkta hevesliliğiniz öne çıkıyor. Güzelliğinizi, cesaretinizi, farklılığınızı öne sürmek arzusu duyabilirsiniz. Gizli ve oldukça derin tutkularınız şaha kalkmış durumda. Karmik bağınız olan bir kişiyle karşılaşmanız an meselesi. Ruhunuz öyle coşkulu ki, her türlü çılgınlığı yapabilecek güçte olduğunuzu düşünebilirsiniz. Öylesine yoğun duygular içindesiniz.

Akrep burcunda saat:22:16 itibariyle oluşacak Dolunay, özellikle kariyer hayatıyla ilgili konularda önemlidir. Yenilenme düşünülse de mali konular pek umduğumuz gibi yürümeyebilir. Yenilikte bulunacağımız alanda şu anda mali sıkışıklıklar varsa mevcut işimizi sürdürmemiz çok daha sağlam olacaktır. Bu Dolunayda, iş tercihlerinizi, çalışma koşullarınızı, amacınızı, hedefinizi hem dış dünyanın koşulları hem çalıştığınız sektörün durumu hem de kendi beklentilerinize göre değerlendirirsiniz. Ancak dış şartları da göz önünde tutmak gerekiyor. Mevcut işinizde tatmin olmuyorsanız bu Dolunayda işten ayrılmanız, kendinize yeni bir yol çizmeniz mümkün. Ancak ben derim ki, lütfen iyi düşününüz ve ona göre karar veriniz.

Maden kazasında hayatını kaybeden şehit işçilerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Milletçe üzgünüz, yastayız. Rabbim sabırlar ihsan eylesin hepimize.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.