Dolunay Akrep burcunda

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar, saat 22:16 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Dolunay etkisi altında günü karşılıyoruz. Yansımaları neler ve neye işaret ediyor? Bunları tespit edebilmek için, gün boyunca etkili olan diğer görünümleri de ele almamızda, gözden geçirmemizde yarar görüyorum.

Saat 10:28 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, işimizden elde ettiğimiz kazanç, geleceğimizle alakalı konularda özellikle partnerimizin desteğine, olumlu yaklaşımına veya bir iş ortağının gücüne duyduğumuz ihtiyacın göstergesidir. Yalnız Oğlaklar, güçlü biriyle tanışmak, bir yuva kurmak arzusundalar. Sorunları olanlar, Dolunayın tesiriyle ilişkileri hakkında hassas düşünebilirler.

Saat 14:37 Jüpiter-Chiron görünümü, çevremizle olan ilişkimizi ve karşı cinsle olan her türlü bağımızı güçlendirici, bu ilişkide yaşanan problemler varsa, bunları tamir edebilmemizde yardımcıdır. Çiftler arasındaki huzursuzluğu ortadan kaldırır ve Dolunayın tesirini en aza indirgeyicidir. Neyi seçmemiz, nasıl hareket etmemiz gerektiğini sezgisel olarak hissedebiliriz.

Saat 15:02 itibariyle Ay-Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Arkadaşlıklar, işimizden kazandığımız para, yarınlarımızın garanti altına alınması yönünde derinlikli düşünmemizi sağlayacaktır. Güçlü olmak, engelleri aşmak isteyeceğiz.

Saat 20:50 Venüs-Pluto görünümü, arasında önemli bir görünüm meydana geliyor. Bu yansıma, her konuda başarılı olma arzunuzu yükselticidir. Girişimde bulunduğunuz, size güven sağlayabilecek her işin altından kalkabilirsiniz. Tutkularınız sizi yönlendiriyor. İhtirasınız gayet yüksek. Ancak başarısızlığa bir an bile tahammülünüz yok. Ektiklerinizi başarıyla biçmek niyetindesiniz. Bu görünüm sizi mücadele etmeye ve ne olursa olsun kazanmaya teşvik ediyor.

Akrep burcunda saat:22:16 itibariyle oluşacak Dolunay, ileriye dönük hedefleri başkalarıyla gerçekleştirebilmek, verimli düşüncelerimizin dış dünyanın şartlarına uyması, ilişkilerde verimlilik ve ölçülülük, tutku ve bütün sosyal ilişkilerimizi gözden geçireceğiz. Bir yandan kendimizi kanıtlamak, dış dünyada güçlü biri olduğumuzu göstermek istiyoruz ancak diğer taraftan tam anlamıyla tatmin olamıyoruz. Şartlar bizi zorluyor. Doğal olarak hangi bir yana yetişeceğimizi bilemiyoruz. Mevcut ilişkilerde partnerinizin hedefleri sizinle örtüşmeyebilir. Başka bir yön tayininde bulunabilir. Böyle durumlarda sakince düşünelim. Eğer uzun zamandır devam eden bir sorun varsa Dolunayın tesiriyle ayrılmayı düşünebilirsiniz. Bilinçli olmamız gerekiyor.

Maden kazasında hayatını kaybeden şehit işçilerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Milletçe üzgünüz, yastayız. Rabbim sabırlar ihsan eylesin hepimize.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.