Dolunay Akrep burcunda

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

YAY

Sevgili Yaylar saat 22:16 itibariyle Akrep burcunda oluşacak Dolunayın yansımaları altında güne merhaba diyoruz. Bu oluşumun tesirlerini iyice anlamak için, gün boyu etkili olacak diğer görünümleri de göz önüne almalıyız. Birlikte gözden geçirelim.

Saat 10:28 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, kimsenin pek bilmediği gizli saklı arzularımızı veya zaaflarımızı işaret ettiği gibi, bizi apansız şekilde hapseden, üzen, yoran sıkıntılarımızın da işaretçisidir. İnançla hayata tutunmaya çalışırız. Fakat gelişen bazı durumlar bizi hassaslaştırır.

Saat 14:37 Jüpiter-Chiron görünümü, yaşadığımız ülke, ailemiz, güvencemiz ve yarınlarımızı garanti altına alma ihtiyacımızın Dolunayın tesiriyle daha fazla yükselmesi anlamına gelir. İç ve dış etkenlerin üzerimizde baskı kurarak bizi güçsüz duruma düşürmesini istemeyiz. Maddi ve manevi anlamda kendimize yetmek isteriz.

Saat 15:02 itibariyle Ay-Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Dolunayın tesiriyle duygusal anlamda kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Olan bitenleri hassasiyetle ele alabiliriz. Hatta tepkisel düşünebiliriz.

Saat 20:50 Venüs-Pluto görünümü, , hayatın tüm nimetlerinden yararlanma arzunuzu yükseltiyor. Yenilik hevesiniz oldukça yüksek. Yaşamınızda ileri adımlar atabilmek için paranın sağlayacağı güce fazlasıyla ihtiyaç duymaktasınız. İşte bunun için gün boyu her türlü mücadeleyi verebilirsiniz. Yeter ki arzularınızı elde etmeniz mümkün olsun. Bu görünüm ayrıca cinsel manada sizi etkiliyor. Etrafınızdaki insanların gözlerini üzerinizde hissederseniz hiç şaşırmayın. Hele karşı cins üzerinde etkiniz oldukça yükselişte.

Akrep burcunda saat:22:16 itibariyle oluşacak Dolunay, ortak kazançlar, mali anlamdaki yükümlülükler, kredi borçları, nakit sıkıntıları bir de işimizdeki tatminsizlik bizi zorlayıcı etkenler arasında yer alıyor. Aslında bu sorunlar sadece sizin burcunuzla alakalı değil, piyasa anlamında da herkesi zorlayıcıdır. Hani kemerleri sıkma dönemi derler ya, aynen öyle. Bu Dolunay da, bunu işaret etmektedir. Gizli tutkularımızın yoğunluğu ve bizim kişisel anlamda bir değişime, yenilenmeye moral anlamında güçlenmeye ihtiyacımız olduğunu gösteriyor. Dolunay, özellikle çalışma ortamında yaşanan meseleleri de gündeme getirecektir. Şartlara uyma mecburiyeti bizi biraz yorabilir.

Maden kazasında hayatını kaybeden şehit işçilerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Milletçe üzgünüz, yastayız. Rabbim sabırlar ihsan eylesin hepimize.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.