Dolgun ve hacimli saçlar için öneriler

Dolgun ve hacimli saçlar
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Uzun sağlıklı saçlara erkekler bayılıyor. Seksi kıvrımlar, dikkat çekici bir hacimse biraz cesaret istiyor.

Tüm zamanların en muhteşem saçına sahip olmanız ve 60’ların ikonik saçlarını elde etmeniz o kadar da zor değil.

Şampuan seçimi

Saçlarınızı sadece temiz tutarak besleyemezsiniz. Saç tipinize uygun doğru şampuanı seçmeniz önemli. Şampuanlarınızın içeriğine çok dikkat edin.

Doğru saç kesimini seçin

Uzun saçlara verilen katlar saçlarınızı havalandırın. Kalın ve uzun katlar saçlarınızı daha az gösterir. Yerine göre ince verilmiş katlarsa saçlarınızın hacminden birşey götürmez. Doğru hareketleri yapın.

Havalandırın

Seksi volümler vermek evde de mümkün. Saç kurutma makinenizin aparatlarından yararlanarak dalgalı ve hacimli saçları elde edebilirsiniz.

Doğru ürünü seçin

İnce telli saçlarınız varsa, hacim vermek için parmaklarınızı da kullanarak şekillendirebilirsiniz. Parmaklarınız sayesinde vereceğiniz doğal kıvrımları herkes kıskanacak!

Krepe tarağı

Derinizi besleyin

Kepek oluşumundan şikayetçi olanlar ve derisi soyulanlar besleyici serumlar kullanmalı. Kuaförünüzün size önerdiği besleyici serumları değerlendirin ve derinizin kısa sürede eski haline kavuşmasını sağlayın.

Krepe tarağı

İnce dişli taraklar birçok kadının çantasında olan ürünlerden. Saç tasarımcıları, saçlarının düz görüntüsünden şikayet edenlere önerisi.

Biraz dalga ekleyin

Herkesin evinde bigudiler vardır. Saç maşası görevi gören bu tatlı mı tatlı ürünleri saça kullanmak oldukça basit. Kenara attığınız bigüdilerinizi bulun ve havalı saçlara kavuşun.

 

Kaynak: elmaelma.com

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.