Dolgun dudaklar için makyaj hileleri

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

Dolgun dudaklar, günümüzde oldukça tercih ediliyor. İlk bakışta dikkat çekici bir görünüşe ve güzel bir gülüşe sahip olmak istiyorsanız, basit makyaj tüyolarımız ile dudaklarınız daha dolgun gözükebilir.

Dudakların nemlendirilmesi çok önemli

Daha dolgun ve yumuşak bir görünüm için dudaklarınızın yeteri kadar nemli olduğundan emin olun. Yatağa gitmeden önce dudaklarınıza ihtiyacı olan nemi sağlamak için dudak besleyici krem kullanmayı atlamayın.

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Haremdeki kadınların güzellik sırları

Bu şekilde güne, ruj kullanmadan önce mükemmel bir zemin hazırlamış olacaksınız.
Tüyo: Dudaklarda pürüzsüz bir görüntü elde etmek için, ruju sürmeden önce dudaklarınıza diş fırçasıyla dairesel ve nazik hareketlerle peeling yapın. Ek olarak nane yapı ile masaj yapmanız dudaklarınızı daha bğyğk gösterecektir.

Ruj renginin önemi

Dudaklarınızda dolgun bir görünüm için, seçeceğiniz ruj renklerine de dikkat etmelisiniz. Nude ve şeftali tonları dolgun görünüm için mükemmel bir seçim olacaktır.
Haberimizde ilerlemek için aşağıda yer alan numaralandırılmış sayfalardan ilerleyin.

More from the blog

Gelin Makyajı Nasıl Yapılmalıdır?

Gelin adaylarının düğün günü özellikle saç ve makyajlarının en güzel şekilde olmasını ister. Kendilerine ve tarzlarına yakışan bir model seçmeleri için belli kaynaklardan ve kişilerden destek almaktadır....

10 Dakikada Makyaj Nasıl Yapılır?

Hem güzel görünmek isteyip hem de vakti olmayanlara yönelik hızlı ve pratik 10 dakikada makyaj nasıl yapılır? Tüyoları yazının devamında sizler için hazırlandı. Bakımlı görünmek günümüzün olmazsa olmazları...

Makyaj fırçası nasıl seçilir?

Farklı makyaj fırçaları, yeni başlayanlar için ister istemez kafa karışıklığına sebep olabiliyor. Yüz için, göz için ve vücut için onlarca makyaj fırçası bulunuyor.

Yeni Sezonun Güzellik Trendleri Sizlerle

Bugün sizlerle birlikte yeni sezonda karşımıza çıkan ünlülerin güzellik trendleri ile alakalı bilgiler sunacak ve fikir edinmenize yardım edeceğiz. Türkiye genelinde özellikle güzellik konusunda...