Doğanın Tüm Saflığı Happy Moments Organik Ürünlerde

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Her yaşa uygun ve tüm ailenin güvenle kullanacağı Happy Momments marka ürünler, uluslararası Ecocert sertifikalı  %100 saf ve organik ürünler sunuyor.

Happy Moments, tamamı uluslararası kontrol ve sertifikasyon firması Ecocert sertifikalı ve tüm aile bireylerinin güvenle kullanabileceği %100 doğal ve saf cilt bakım yağları sunuyor.

Happy Moments ürünleri paraben, fenoksietanol, silikon, GDO, sentetik renklendirici ve  aroma içermiyor. Hayvanlar üzerinde test edilmeden, tamamen organik hammaddeler ve yöntemlerle üretilen Happy Moments ürünleri çocuklarda da güvenle kullanılabiliyor.

Ucuz ya da daha kolay elde edilen başka bir yağ ile seyreltilmemiş, tümü ECOCERT tarafından sertifikalandırılmış %100 saf ve organik Happy Moments ürünleri; akneli, kuru, hassas ve karma ciltler gibi her cilt tipi ve sorununa uygun çözümler sunarken, aslında sadece tek bir sınıfa değil, hamile ve bebekler, stresli bir gün geçirenler, orta yaşlı bayanlar gibi tüm bireylere hitap ediyor.

Argan Yağı, Kayısı Çekirdeği Yağı, Tatlı Badem Yağı, Üzüm Çekirdeği Yağı, Sarı Kantaron Yağı, Jojoba Yağı; Lavanta Esansiyel Yağı, Limon Esansiyel Yağı, Tatlı Portakal Esansiyel Yağı, Nane Esansiyel Yağı, Çay Ağacı, Biberiye Esansiyel Yağı gibi gündelik hayatta ihtiyaç duyulan cilt bakım yağları Happy Moments’in ürünleri arasında yer alıyor.

Cilt bakım yağları alanında faaliyet gösteren Happy Moments, zaman içerisinde ürün yelpazesine organik şampuan, sabunlar ve duş jelleri eklemeyi ve cilt bakım yağlarındaki çeşitliliğini de artırmayı hedefliyor.

Happy Moments kimyasal bir uygulama içermemesiyle de ön plana çıkıyor. Happy Moments, bitkinin öz, aroma ve biyokimyasal değerlerinde kayıp yaşatmıyor ve tamamen mekanik bir süreç olan soğuk pres üretim yöntemini kullanıyor.

Happy Moments ürünleri hakkında detaylı bilgiye http://www.happymoments.com.tr adresinden ulaşabilir, %100 saf ve organik ürünler ile tanışabilirsiniz.

More from the blog

Türkiye ve Güney Kore arasında güzellik işbirliği

Kore Ticaret-Yatırım Teşvik Ajansı (KOTRA) Genel Direktörü Hyeon Cheol Kim, Güney Kore ve Türkiye arasında kozmetik alanındaki işbirliğini artırarak iki ülke arasındaki bağları daha da kuvvetlendirmeyi hedeflediklerini belirtti.

Cilt Lekelerinden Nasıl Kurtulunabilir?

Cilt lekelerinin baş gösterdiği yerler genellikle el, boyun ve yüz çevreleridir. Bu lekeler çeşitli durumlara göre oluşabilir ve vücutta kalma süreleri bu durumlara göre değişiklik gösterebilir. Lekelerin...

Gözlerinizin İçinin Işıltısını Dışına Yansıtın

Emin ve profesyonel ellerde yaptıracağınız göz altı ışık dolgusu için işinde uzman kişilerden yardım almanız çok önemli.

Kantaron yağının cilde faydaları nelerdir?

Cilt sorunlarında uzmanların da en çok önerdikleri seçeneklerden birisi olan kantaron yağının cilde faydaları konusunda bilgiler sunmak istiyoruz.