Dockers’tan Tek Şortta Üç Ayrı Stil

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dockers®’ın çift taraflı giyilebilen khaki şortu pratik erkeklerin favorisi olacak. Bu orijinal şortun tek tarafı orijinal krem khaki renginde, diğer tarafı ise kareli. Düz renkli tarafı tercih ettiğinizde dilerseniz paçalarınızı kıvırarak kareli desenin görünmesini sağlayabilirsiniz. Kısacası tek bir Dockers® şortla üç ayrı stil yaratabilirsiniz. Farklı şort alternatifleri için de www.Dockers.comadresini ziyaret edebilirsiniz.

Yazın çimlere oturup bohem bir pikniğe katılmak ya da tatilde antik bir kentin kalıntılarını keşfe çıkmak isterseniz, kareli bir şortu tercih etmeniz idealdir. Akşam üstü sevdiklerinizle bir yemeğe çıkıp ardından geceyi gündüze bağlamak istediğinizde ise düz renkli ve gereken eşyalarınızı alabilecek büyüklükte cepleri olan bir şort kurtarıcınız olacaktır. Keyifli bir hafta sonu gündüz caddelerde, cafelerde turlarken ise paçaları kıvrılan bir şortla hem şık hem de rahat bir görünüm sergileyebilirsiniz.

Şimdi sıkı durun! Bu üç ayrı stil için üç ayrı şort almanıza gerek yok. Bunun yerine Dockers®’ın çift taraflı giyilebilen tek bir şortunu alıp üç ayrı şekilde kullanabilirsiniz. Bu pratik şortun tek tarafı orijinal krem khaki renginde, diğer tarafı ise kareli. Düz renkli tarafı tercih ettiğinizde dilerseniz paçalarınızı kıvırarak kareli desenin görünmesini sağlayabilirsiniz. Böylece tek bir Dockers® şortla üç ayrı stil yaratabilirsiniz.

Yanınıza tek bir şort alıp tatile mi çıkmak istiyorsunuz? İşte size Dockers®’tan pratik çözüm

Dockers® İlkbahar Yaz 2012 sezonunda geniş bir şort koleksiyonu sunuyor. Khaki şortların yanı sıra farklı kumaş alternatifleri, bol cepli kargo modeller, kareli ve düz modeller, kısa ve uzun boylarda ve farklı renk alternatifleriyle sunuluyor.

More from the blog

Tesettür abiye ve Mezuniyet elbiseleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Eğitim öğretim yılının son ayına girmekle beraber hem lise hem de üniversite öğrencilerinde mezuniyet hazırlıkları son gaz devam etmektedir. Mezun öğrenciler için oldukça önemli...

Ferace Çeşitleri Hangi Hava Şartlarında Giyilebilir?

Giyim konusunda ve bu alanda en çok ön plana çıkan giysi modelleri arasında ferace ürünlerini söylemek mümkündür. Zira bu dış giyim modelleri bir yıl...

Soğuk Rüzgarların Ötesinde Bir Tarz Yaratmak: Yeni Nesil Erkek Mont Modelleri

Popüler markaları değerlendirebilir, her zaman için bu alanda adını duyurmuş olan erkek mont modelleri arasında yeni sezon ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Şık Kap Modelleri Modanoiva’da

Kış soğuklarında en çok giyilen dış giyim parçalarından olan tesettür kap modelleri bu sezon da farklılık yaratmaktadır.