Diyeti bozmadan alkol kaçamağı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Hafta sonu arkadaşlarınızla birkaç kadeh bir şey içmek isterseniz vicdan azabı çekmemek için diyetinize uygun tercihler yapın. Menüyü elinize almadan önce biz size yardım edelim.

Eğer kontrolü kaybederseniz bir içki masasında bir anda 1000 kaloriyi bünyenize gönderebilirsiniz. Bu yüzden hazırlıklı olun.

Ne kadar içtiğinizi bilmiyorsanız ya da durmanız gereken noktada doğru kararı vermekte zorlanacağınızı düşünüyorsanız kendinize hatırlatıcılar belirleyin. Örneğin bira şişesi, kokteyl çubuğu gibi içkiden kalanları gözünüzün önünde bir yere koyun. Dışarıda içecekseniz şişeyle servis edilen içkileri tavsiye ederiz. Bir kadeh şarap ya da 33’lük bir bira sizi korkutmasın. Özellikle diyet biranın bir kadehinde sadece 100-150 kalori olduğunu hatırlatalım.

Bira sevmiyorsanız iki kadeh beyaz şarap içebilirsiniz. Bunun dışında Manhattan 130 kalori, mojito 150 ve vodka-tonik 170 kaloridir. Masum içkiler arasında bunları sayabiliiriz.

İkram edilenlerden yememek için sırtınızı bara dönebilirsiniz. Masanızda cips vb. tehlikeli mayın bölgeleri varsa bardağınızı elinizden bırakmayın. Karnınız açsa ince hamurlu peynirli pizza yiyebilirsiniz.

 

Kaynak: elmaelma.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.