Diyet Yemekleriniz Siz Neredeyseniz Oraya Geliyor!

1.00 avg. rating (56% score) - 1 vote

Diyetimize uygun yemekler bulmak, diyet yaparken en çok zorlandığımız konu. Rafinera sağlıklı menülerini, farklı günlük kalori seçenekleriyle siz neredeyseniz oraya ulaştırıyor ve ne yiyelim sorusu tarihe karışıyor!

Rafinera, günlük kalori hedefinize uygun, diyetisyen tarafından hazırlanmış ve Dünya Sağlık Örgütü’nce kabul edilmiş yiyeceklerle oluşturulan menülerini sağlıklı bir şekilde pişiriyor, hazırlıyor ve hijyenin üst düzeyde tutulduğu bir sistemle paketliyor. Günde 5 öğün olarak hazırlanan bu menüler soğuk zincirin korunduğu özel bir kuryeyle kapınıza kadar getiriliyor.

Karbonhidrat, protein ve yağ dengesinin özenle sağlandığı menüler lezzeti ve sağlığı bir arada bulunduruyor. Kilo vermek ya da sağlıklı beslenmek isteyenler, her gün beş öğün yemeğini arzu ettikleri beslenme planına uygun olarak teslim alabiliyorlar.

Rafinera, özenle hazırladığı web sitesinde doğru beslenme planını belirleyebilmek için bizlere yardımcı olurken, günlük kalori hesaplayıcısı ve gerektiğinde danışabileceğimiz online diyetisyeniyle; sağlıklı bir bedene kavuşmamızda önemli rol oynuyor.

Her pazartesi başlamaya söz verdiğimiz diyetimizi her salı bozarak kendimize kızdığımız günler geride kaldı. Rafinera lezzet, doygunluk ve sağlık hedefimize, “istikrar” prensibiyle değer katıyor.

Uygun Diyet Menüleri, Uygun Fiyatlarla

Rafinera’nın1.100 –  1.500 kkal/gün özellikli De-Light ve 1.600 – 1.900 kkal/gün özellikli Fit&Well beslenme planları günlük 20 TL’den başlıyor. Her biri özenli hesaplamalar yapılarak ve önemli kriterler göz önüne alınarak hazırlanan menülerin fiyatları arzu edilen öğünlere göre değişiklik gösteriyor.

Tam Günlük Rafinera Menüler, kahvaltı, öğle yemeği ve iki ara öğünden oluşuyor.

 

De- Light Menü:                    30+ Gün: 29 TL                                              0-30 Gün: 32 TL

Fit&Well Menü:                    30+ Gün: 31 TL                                              0-30 Gün: 34 TL

Rafinera Gündüz Menüsü, öğle yemeği ve 2 ara öğünden oluşuyor.

De- Light Menü:                    30+ Gün: 20 TL                                              0-30 Gün: 22 TL

Fit&Well Menü:                    30+ Gün: 22 TL                                              0-30 Gün: 24 TL

Siz de sağlıklı ve lezzetleri yemeklerinizi her sabah kapınızdan teslim alarak, diyetinizin keyfini Rafinera konforunda sürdürün.

More from the blog

Jel Tırnağın Artıları Ve Eksileri Nelerdir?

Jel tırnak son dönemlerde oldukça popüler hale gelen bir tırnak uygulaması işlemidir. Ellerin bakımlı ve bir o kadar hoş görünmesine neden olan en önemli...

Kolojen nedir?Kolojen Takviyesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Anti-Aging sektör pazarında sıklıkla karşımıza çıkan kolojen insan vücudunda bulunan proteinlerin en büyüğü olup;Kemik,kas deri,kan damarları gibi hemen hemen tüm vücutta bulunmaktadır. Kolojen Vücudumuzdaki Görevleri...

Hasar görmüş cilt ve yaralar için Galebe Onarıcı Krem

Üstün AR-GE gücü ile yeniliklerin öncüsü Uraw, Galebe Onarıcı Kremin özelleştirilmiş formülü ile hasar görmüş cilt ve yaralara çözüm olmaya hazır.  Vücudumuzdaki en büyük organ...

Kore Kozmetik Ürünleri Nelerdir?

Kore kozmetik ürünleri ilk olarak Güney Kore kadınlarının, ardından da tüm dünya kadınlarının memnuniyet duyarak kullandıkları cilt bakım güzellik ürünleridir. Pürüzsüz ve parlak ciltleri...