Diyet Yemekleriniz Siz Neredeyseniz Oraya Geliyor!

Rafinera Diyet Menüsü
1.00 avg. rating (56% score) - 1 vote

Diyetimize uygun yemekler bulmak, diyet yaparken en çok zorlandığımız konu. Rafinera sağlıklı menülerini, farklı günlük kalori seçenekleriyle siz neredeyseniz oraya ulaştırıyor ve ne yiyelim sorusu tarihe karışıyor!

Rafinera, günlük kalori hedefinize uygun, diyetisyen tarafından hazırlanmış ve Dünya Sağlık Örgütü’nce kabul edilmiş yiyeceklerle oluşturulan menülerini sağlıklı bir şekilde pişiriyor, hazırlıyor ve hijyenin üst düzeyde tutulduğu bir sistemle paketliyor. Günde 5 öğün olarak hazırlanan bu menüler soğuk zincirin korunduğu özel bir kuryeyle kapınıza kadar getiriliyor.

Karbonhidrat, protein ve yağ dengesinin özenle sağlandığı menüler lezzeti ve sağlığı bir arada bulunduruyor. Kilo vermek ya da sağlıklı beslenmek isteyenler, her gün beş öğün yemeğini arzu ettikleri beslenme planına uygun olarak teslim alabiliyorlar.

Rafinera, özenle hazırladığı web sitesinde doğru beslenme planını belirleyebilmek için bizlere yardımcı olurken, günlük kalori hesaplayıcısı ve gerektiğinde danışabileceğimiz online diyetisyeniyle; sağlıklı bir bedene kavuşmamızda önemli rol oynuyor.

Her pazartesi başlamaya söz verdiğimiz diyetimizi her salı bozarak kendimize kızdığımız günler geride kaldı. Rafinera lezzet, doygunluk ve sağlık hedefimize, “istikrar” prensibiyle değer katıyor.

Uygun Diyet Menüleri, Uygun Fiyatlarla

Rafinera’nın1.100 –  1.500 kkal/gün özellikli De-Light ve 1.600 – 1.900 kkal/gün özellikli Fit&Well beslenme planları günlük 20 TL’den başlıyor. Her biri özenli hesaplamalar yapılarak ve önemli kriterler göz önüne alınarak hazırlanan menülerin fiyatları arzu edilen öğünlere göre değişiklik gösteriyor.

Tam Günlük Rafinera Menüler, kahvaltı, öğle yemeği ve iki ara öğünden oluşuyor.

 

De- Light Menü:                    30+ Gün: 29 TL                                              0-30 Gün: 32 TL

Fit&Well Menü:                    30+ Gün: 31 TL                                              0-30 Gün: 34 TL

Rafinera Gündüz Menüsü, öğle yemeği ve 2 ara öğünden oluşuyor.

De- Light Menü:                    30+ Gün: 20 TL                                              0-30 Gün: 22 TL

Fit&Well Menü:                    30+ Gün: 22 TL                                              0-30 Gün: 24 TL

Siz de sağlıklı ve lezzetleri yemeklerinizi her sabah kapınızdan teslim alarak, diyetinizin keyfini Rafinera konforunda sürdürün.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.