Diyet Yaparken Motivasyonunuzu Kaybetmeyin

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Hareketsiz yaşam tarzı, fast-food ve atıştırma kültürü, uykusuzluk veya çok uyuma ve yağlı yiyecekler özellikle kış mevsiminde kilo problemine yol açan unsurların başında geliyor.  Yaza girerken kilo verme isteğiyle başlayan diyetler ise kolay yorulmaya ve pes etmeye takılıyor. Esteworld Plastik Cerrahi Hastaneleri Altunizade Şubesi’nde düzenlenecek etkinlikte kilo problemi yaşayan hastaların tedavi süreçlerindeki motivasyon kaybını yerine getirecek  sağlıklı yaşama ilişkin keyifli bir sohbet gerçekleşecek. Bu etkinlikte kilo kontrolündeki başarı hikayeleri paylaşılacak.

Kışın alınan kiloların yaz öncesi verilmek istenmesi onlarca diyeti beraberinde getiriyor. Her başlanılan diyet ise kısa sürede sonuç alamama, kolay yorulma ve pes etmeyle yani hüsranla sonuçlanıyor. Esteworld Plastik Cerrahi Hastaneleri Altunizade Şubesi ise diyet yapan ya da diyet yapmayı düşünenler için bir motivasyon günü düzenliyor.

Esteworld Plastik Cerrahi Hastaneleri Altunizade Şubesi diyet ve beslenme uzmanı  İpek Konuralp, etkinlikte kilo kontrolünde güncel yaklaşımlar ve yeni tedavi yöntemleri hakkında bilgiler verecek, yaz aylarına daha formada girmeye yönelik önerilerini paylaşacak.

Etkinlikte, kilo problemi yaşayan hastaların tedavi süreçlerindeki motivasyon kaybını yerine getirecek, sağlıklı yaşama ilişkin keyifli bir sohbet gerçekleşecek ve kilo kontrolündeki başarı hikayeleri paylaşılacak. Esteworld Plastik Cerrahi Hastaneleri Altunizade Şubesi’nde Cumartesi günü saat 14.00’de başlayacak etkinliğe isteyen herkes katılabilecek.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.