Dik ve seksi göğüsler için 5 egzersiz

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Asla sarkmayan dik ve seksi göğüsler için egzersiz önerileri…

Asla sarkmayan seksi göğüsler için 5 egzersiz

Yaşlandıkça vücut elastikiyetini kaybeder, dolayısıyla sarkmaya başlar. Buna bir de yer çekimi eklenince sarkmaya ilk olarak göğüslerden başlıyoruz.

Elbette bu durum kaderiniz olmak zorunda değil. 40 yaşını geçmiş pek çok model hala çok seksi dekoltelerle karşımıza çıkıyor. Fakat bunlar oturarak ya da üzülerek değil, egzersizle oluyor.

1- Yüzünüz duvara gelecek şekilde, duvarın karşısında ayakta durun. Avuç içlerinizi duvara koyun ve adeta duvarı yerinden oynatmak istermişcesine bastırın, 10 saniye boyunca ittirmeye devam edin. Dinlenin ellerinizi gevşetin ve aynı egzersizi 10 set halinde tekrarlayın.

30229

2- Ayakta durun, kollarınızı dirseklerinizden hafifçe bükün ve ellerinizi kalçanızın üzerine koyun. Arkanızdan dirseklerini birbirine değdirmeye çalışın. Bu hareketi yavaşça yapın, kaslarınızı 10 -15 saniye esnetin ve 8 tekrar yapın.

30230

 

3- Avuç içlerinizi göğsünüzün önünde birleştirin ve 3-5 saniye kadar bastırabildiğiniz kadar sert bastırın. Aynı hareketi 8-10 defa tekrarlayın.

30231

 

4- Yüzmek göğüs için en iyi egzersizlerden biri. Eğer yüzmeye gidemiyorsanız, yere uzanın, göğüs kaslarınızı sıkın ve kurbağalama yüzermiş gibi yapın. Kaslarınızı sıkarak 100 kulaç atın.

Dik ve seksi göğüsler için 5 egzersiz
Dik ve seksi göğüsler için 5 egzersiz

5- Son olarak gögüsleriniz daha dik görünmesi için duruşunuzu düzeltmelisiniz. Bilinen en basit yöntem olarak bir kitabı başınıza koyup yürümeye çalışarak duruşunuzu düzeltebilirsiniz.

 

Dik ve seksi göğüsler için 5 egzersiz
Dik ve seksi göğüsler için 5 egzersiz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.