Dermokil Maske ile Bir Güzellik Yap Kendine

Dermokil dekupe Maske - 37 TL.
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Dermokil dekupe Maske - 37 TL.

Dermokil, kilden gelen güzelliği yüzünüzle buluşturuyor. Kolayca uygulayabileceğiniz Dermokil kil maskesi, 10 dakika içerisinde yüzünüze nüfus ediyor. Ayrıca ilk kullanımdan itibaren cildinize sağlıklı ve güzel bir görünüm kazandırıyor.

Her kadın güzeldir. Önemli olan ise kendine olan özeni göstermesidir. Dermokil bu felsefe ile yola çıkıyor ve kadınların var olan güzelliklerini kilin doğal ve mucizevi etkisi ile taçlandırıyor.  Dermokil Maske, içeriğindeki doğal kil özleri ve vitaminler ile var olan yüz güzelliğinizin öne çıkmasına yardımcı oluyor. Ayrıca ileriki yaşlarda oluşan kırışıklıkları hafifleterek genç ve pürüzsüz bir cilt görünümüne kavuşmanızı sağlıyor.

Cilt sağlığı ve güzelliği için kullanılan doğal maddeler arasında en etkilisi olarak gösterilen zengin kil minerallerinin cilde çeşitli faydaları bulunuyor. Dermokil kil maskesi, ilk kullanımdan itibaren sadece 10 dakikada, cildinizi siyah noktalar, akneler, ölü hücre ve lekelerden kurtararak, gerçek güzelliğinizi ortaya koyuyor.

İçerdiği zengin mineraller ve antiseptik özelliği ile kil, cildi ölü hücrelerden arındırarak dokulara daha fazla oksijen gitmesini sağlıyor. Normal, kuru, yağlı ve akneli olmak üzere 4 farklı çeşidi bulunan Dermokil kil maskelerinden, cilt tipinize göre dilediğiniz maskeyi seçebilirsiniz. İçeriğinde yer alan bitki özleri (Demir, Magnezyum, Kalsiyum, Bakır, Fosfor)  ve A,B,E vitaminleri, cildi temizleyerek cildin ihtiyacı olan nemi kısa sürede geri kazandırıyor. Cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı derinlemesine sağlayan Dermokil maske, aynı zamanda cilt hücrelerinin yenilenmesini hızlandırıyor.

Uygulama Şekli: Temiz yüze kalın bir tabaka halinde uygulanmalı, gözler hassasiyetle korunmalıdır. Yüze uygulandık 10 dakika sonra kuruyan maske ılık su ile yıkanıp cilt temizlenmelidir.

Tüm seçkin eczanelerden elde edebileceğiniz Dermokil Maske için tavsiye edilen satış fiyatı 37 TL’dir.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.