Coresatin, Dermatolojide Gelişmeler Sempozyumu’ndaydı.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Coresatin 18-22 Haziran 2013 Tarihlerinde, Bolu-Abant Büyük Abant Oteli’nde yapılan Dermatolojide Gelişmeler Sempozyumu’ndaydı.

18-22 Haziran 2013 Tarihlerinde, Bolu-Abant Büyük Abant Oteli’nde yapılan Dermatolojide Gelişmeler Sempozyumu’na katılan Corena İlaç Pazarlama, sektörün önemli organizasyonlarında yer alarak ürünlerinin daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağlıyor.

Bu yıl onuncusu düzenlenen ve Prof. Dr. Yalçın Tüzün’ün başkanlık yaptığı sempozyumda, stand açan Corena İlaç, kortizonsuz ürünlerinin tanıtımının yanı sıra, bu kez ürünlerinden olumlu sonuçlar alan hekimlerle de bir araya geldi.

Coresatin Türkiye Satış Müdürü Halis Aytaç ve İstanbul Ürün Tanıtım Uzmanları Derya Yaman ve Gülsen Sarıtaş ile sempozyuma katılan Corena İlaç, Psoriasis, Akne ve Retinoidler, Atopik Dermatit, Dermatolojik Tanı ve Tedavide Yeni Teknolojiler gibi birçok konunun işlendiği sempozyumda büyük ilgi gördü.

Türkiye’nin çeşitli bölgesinden birçok hekimin katıldığı Dermatolojide Gelişmeler Sempozyumu’nda, cilt rahatsızlıklarının önemli bir sebebi olan cilt bariyeri bozukluğu problemlerinin çözümünde kullanılan, cilt bariyerini korumaya yönelik Coresatin gibi ürünlerin hekimler tarafından daha çok takdir gördüğü de işlenen konular arasındaydı.

Sempozyumu değerlendiren Coresatin Türkiye Satış Müdürü Halis Aytaç “Sempozyumda, ürünlerimizi bilen ve kullanan hekimlerin sayısının arttığını fark ettik. Daha önce hastalarında denemiş ve güzel sonuç almış hekimler standımızı ziyaret ederek memnuniyetlerini dile getirdi. Bu gibi geri dönüşler ile ürünümüzün tedavide önemli bir unsur olarak kullanıldığını görmek de bizi son derece sevindiriyor” sözleriyle Coresatin’in sektördeki yeni konumunu dile getirdi.

Dermatolojide Gelişmeler Sempozyumu: Sempozyum bu yıl onuncu kez düzenleniyor. Türkiye’nin çeşitli bölgesinden birçok hekim katıldığı sempozyumda, Psoriasis, Akne ve Retinoidler, Atopik Dermatit, Dermatolojik Tanı ve Tedavide Yeni Teknolojiler gibi birçok konu işleniyor. Sempozyum Bolu-Abant Büyük Abant Oteli’nde gerçekleştirildi.

Corena İlaç Pazarlama Hakkında: Bir İsviçre firması olan Corena Therapeutics’in Türkiye’deki distribütörü olarak, Coresatin markasının satış ve pazarlamasını üstlenen Corena İlaç Pazarlama, dermatoloji alanında Ar-Ge faaliyetlerini sürdürmektedir.

Coresatin Hakkında: Klorheksidin asetat ile doğal yağların bir arada bulunduğu özel formülü sayesinde antimikrobial bir etki yaratarak, cilt antisepsisini geliştiren bir ürün olan Coresatin bu özelliğiyle dermatit ve sedef gibi cilt hastalıklarında, cildin tahriş edici dış etkenlere karşı korunmasında bariyer görevi üstleniyor. Coresatin, antienflamatuar etki gösteren özgün Coremirac-6 bileşeni ile transepidermal su kaybını önleyen, koruyucu katmanın savunma fonksiyonlarını geri kazanmasına yardımcı olan ve kortizon içermeyen özel bir formüldür. Coresatin sadece eczanelerde satılmaktadır.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.