Deniz Tutkunu Babalara Lori Şıklığı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Lori Design tarafından tarz sahibi erkekler için hazırlanan Marine Gümüş ve Altın koleksiyonu, özgün tasarımlarıyla deniz aşığı babalara hitap ediyor.

Lori Sinanoğlu’nun imzasını taşıyan Lori Design, erkeklere hobilerini aksesuarlarına taşıyabilecekleri bir şıklık sunuyor. Deniz, okyanus ve rahatlıktan esinlenen Lori Design tasarımları sade çizgileriyle erkek giyimine derinlik kazandırıyor. Tarzından ödün vermek istemeyen erkekler Lori’nin tasarımlarıyla tarzlarında fark yaratıyor.

Abanoz ağacı,  925 ayar gümüş ve 14 ayar altının kullanıldığı Lori Design, Marine Gümüş ve Altın koleksiyonlarıyla kaliteyi ön planda tutarken tasarımlarda kullanılan dümen, yelken, gemi, çapa ve pusula gibi denizcilik figürleriyle de dikkat çekiyor. Bileklik, kravat maşası, rozet ve kol düğmelerinden oluşan koleksiyon babanıza sofistike bir görünüm katıyor. Babalar Günü’nde deniz tutkunu babanıza Lori Design’ın el yapımı tasarımlarından biri hediye etmek için Lidyana.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ürün Fiyatları:

  • Lori332: 310 TL
  • Lori296: 370 TL
  • Lori348: 2020 TL
  • Lori306: 1445 TL
  • Lori301: 1245 TL
Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.