Deniz Tutkunu Babalara Lori Şıklığı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Lori Design tarafından tarz sahibi erkekler için hazırlanan Marine Gümüş ve Altın koleksiyonu, özgün tasarımlarıyla deniz aşığı babalara hitap ediyor.

Lori Sinanoğlu’nun imzasını taşıyan Lori Design, erkeklere hobilerini aksesuarlarına taşıyabilecekleri bir şıklık sunuyor. Deniz, okyanus ve rahatlıktan esinlenen Lori Design tasarımları sade çizgileriyle erkek giyimine derinlik kazandırıyor. Tarzından ödün vermek istemeyen erkekler Lori’nin tasarımlarıyla tarzlarında fark yaratıyor.

Abanoz ağacı,  925 ayar gümüş ve 14 ayar altının kullanıldığı Lori Design, Marine Gümüş ve Altın koleksiyonlarıyla kaliteyi ön planda tutarken tasarımlarda kullanılan dümen, yelken, gemi, çapa ve pusula gibi denizcilik figürleriyle de dikkat çekiyor. Bileklik, kravat maşası, rozet ve kol düğmelerinden oluşan koleksiyon babanıza sofistike bir görünüm katıyor. Babalar Günü’nde deniz tutkunu babanıza Lori Design’ın el yapımı tasarımlarından biri hediye etmek için Lidyana.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ürün Fiyatları:

  • Lori332: 310 TL
  • Lori296: 370 TL
  • Lori348: 2020 TL
  • Lori306: 1445 TL
  • Lori301: 1245 TL

More from the blog

Çocuk odası dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler

Çocukları için yatak odası hazırlamanın heyecanını yaşayan ebeveynlerin, çocuk odası dekorasyonu için bu faktörleri göz önünde bulundurmaları gerekiyor.

2019 Yılı Mutfak Trendleri

Mimar Figen Erdağ Demircan 2019 trendleriyle mutfak yenilemek isteyenler için ipuçları verdi. İşte 2019 Mutfak Trendleri...

Derin ve huzurlu uykunun sırrı hangi renklerde saklı?

Günün yorgunluğunu unutturan derin bir uyku, huzur veren yatak odası dekorasyonu ve keyif dolu sabahlar…

Sevginizi göstermek için en güzel araç altın kolyeler

Altın kolyeler, tarihi eskilere dayansa da asıl değerini son dönemlerde kazanmıştır. Her geçen gün modellerine yenisini ekleyerek sonsuz bir model yelpazesine sahip olmaktadır.