Deniz Seki’nin kilo verme sırrı

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yeni görünümüyle herkesi şaşırtan, iki ayda 19 kilo vererek 38 bedene düştüğü öğrenilen Deniz Seki, kilo verme sırrı nı anlattı.

Önümüzdeki ay yeni albümünü çıkaracak olan Deniz Seki, 2 ayda 19 kilo vererek yeni albümle birlikte yeni bir görünüme de kavuştu.

Verdiği kilolarla özellikle sosyal medyada merak konusu olan ve iki ayda 38 bedene düşen Seki, zayıflama sırrını şöyle anlattı:

“Her gün bir saat yaşam koçum eşliğinde yürüyüş yaptım. Ayrıca diyetisyenim Bahar Aktan’ın hazırladığı beslenme programından da hiç çıkmadım.”

Deniz Seki için öncelikle günlük performans gücünü azaltmayacak ve sağlığını koruyacak bir beslenme programı oluşturuldu. Tercih edilen tüm besinler bu prensiple diyete yerleştirildi. Seki, yaklaşık iki aylık bir süreçte, yaptığı diyete ek olarak her gün düzenli yürüyüş-egzersiz aktivitelerini aksatmadı.

Katı bir diyet uygulamadığını, tek tip besin odaklı olmayan, sık ve fazla sayıda öğünden oluşan bir programa tabi olduğunu söyleyen şarkıcı, “Her ana öğünüm mutlaka belirli miktar protein ve sebzeden oluşuyor. Haftanın bir günü ise sebze ve meyve ile uyguladığım bir detoks programı uyguluyorum. Detoks yiyecek-içeceklerim hafta hafta değişiklik gösteriyor” dedi.

Bazı firmaların, ismi üzerinden reklam yaparak zayıflama ürünleri çıkarmasından rahatsız olan Seki, bu firmalar hakkında avukatının gerekli yasal takibi başlattığını da açıkladı.

 

Deniz Seki'nin kilo verme sırrı
Deniz Seki’nin kilo verme sırrı

More from the blog

En Leziz Detoks Çorbası Tarifleri İle Hafiflemeye Hazır Mısın?

Vücudundaki toksinlerden arınmanın çok kolay bir yolu mevcut: Detoks çorbası. Damak tadına göre, sevdiğin sebzelerden seçtiğin detoks çorbaları ile ödemden kurtulabilir ve zinde bir...

Diyet Nedir? Diyetin Faydaları Nelerdir? En Hızlı Zayıflatan Diyetler

Obezite, çağımızın en bulaşıcı hastalıklarından birisi ve tek çözümü şüphesiz ki diyet. Siz değerli okuyucularımıza diyet ile alakalı olarak en kapsamlı bilgileri sunmak istiyoruz.

Protein Diyeti Nedir? Protein Diyeti ile Hızlı ve Sağlıklı Zayıflama

Ülkemizde ki kadınların da son dönemde sıklık ile kullandıkları protein diyeti ile 3 günde 3 kilo vermek mümkün hale geliyor. Ülkemizde özellikle obezite oranları...

İsveç Diyeti ile Evde Kolay Zayıflama, 13 Günde 12 Kilo Verin

Türkiye genelinde ve dünya genelinde en popüler zayıflama seçeneklerinden birisi olan İsveç diyeti ile alakalı olarak en güncel bilgileri sizlere sunacağız. 13 günde 12 kilo vermeye hazır mısınız?