Dekorasyonda Mint Yeşili Modası

Dekorasyonda nane yeşili modası
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Mint yeşili (nane yeşili) ev dekorasyon örneklerinde sıklıkla karşınıza çıkmaktadır. Pastel renklerin modaya hakim olmasıyla birlikte ev dekorasyon modasında da açık yeşil tonları yer almıştır.

İşte bu rengi dekorasyonda kullanmanın püf noktaları…

-Nane yeşili ev iç dekorasyonunda özellikle duvar rengi olarak kullanılmaktadır. Mint yeşilinin yarattığı etki ferah, aydınlık ve huzurlu olarak tanımlanabilir.

-Mint (nane)yeşili duvarlar gri ve beyaz gibi renklerle ikili olarak da kullanılabilir. Yine mint yeşili içeren desenli duvar kağıtları tercih edilebilir.

-Yeşilin bu tonunun kullanıldığı mekanlar aydınlık ve ferah ortamlar oluşturmaktadır. Nane yeşilini en iyi kullanacağı yerler banyo, mutfak ve yemek odası duvarları olarak belirlenebilir.

Mint yeşili -nane yeşili-modası

-Nane yeşili mutfak dolaplarında da kullanılabilir ve beyaz renk ile iyi kombinasyonlar oluşturur. Banyolarda duvar karoları, yer karoları nane yeşili seçilebilir. Ayrıca mutfak ve banyolar için seçilecek perdeler ve aksesuarlar bu renk tercih edilebilir.

-Oturma odası ve salonlarda koltuklar, mobilyalar, halı, perde ve yastıklar mint yeşili olarak kullanılabilir. Aksesuarlar, örtüler ve küçük mobilyalar farklı renklerle birlikte uyumlu bir şekilde dekorasyonunuzda yerini alabilir.

-Yemek odanızda kullanacağınız mobilyaları ve aksesuarları yeşil renklerden tercih edebilirsiniz.

-Mint yeşilini dekorasyonda tercih ederken uyumlu renk kombinasyonlarını kullanarak en iyi uygulamaları geliştirmelisiniz.

-Turkuaz, kırmızı, mor ve somon rengi ile mint yeşilini birlikte kullanarak canlı ve enerjik ev dekorasyonuna imzanızı atabilirsiniz.

-Mint yeşilini kullanmadan önce kullanmak istediğiniz oda ile ilgili örnekleri incelemeniz doğru bir yol izlemenizi sağlar. Mint yeşili dekorasyon örnekleri için fotoğraf size  yardımcı olabilir…

 

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.