Dekorasyona Modern Dokunuşlar Katan Karo Ürünleri

Dekorasyona Modern Dokunuşlar Katan Karo Seramik Ürünleri
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dayanıklılığı, kullanım kolaylığı ve sağladığı konfor sebebi ile dekorasyonda sıklıkla tercih edilen karo çeşitleri, kullanıldığı ortama istenilen tarzın katılmasına da yardım ediyor. Doğanın duru güzelliğini koleksiyonlarında ustaca yorumlayan VitrA, zamansız güzelliği evinizin her köşesine taşımanız için fırsat yaratıyor.

Eskiyemeyen Zamansız Tasarımlar

Özgün tasarımları ile trendlere yön veren VitrA, karo koleksiyonlarını doğanın sadeliğiyle buluşturuyor. Yüzyıllar boyunca; lüksün, asaletin ve güzelliğin sembolü haline gelen yüzey dokuları, VitrA’nın özgün yorumları ile modern çizgilere kavuşuyor. Diğer taraftan beton, kil ve tuğla gibi modern yüzey dokularına yeni yorumlar getiriyor. Minimal detaylarla hareketlendirilen seramik çeşitleri, ev dekorasyonunu zamansız bir çehreye buluşturmayı başarıyor.

Banyo ve mutfak kullanımı için özel olarak hazırladığı serilerle dikkat çeken VitrA, diğer yaşam alanlarını da seramik zarafeti ve rahatlığıyla buluşturmayı başarıyor. Salon, dış mekan ve diğer yaşam alanları için tasarladığı seriler, bordür ve dekor için özel olarak hazırlanmış ebatları, bal peteği gibi farklı formlarda kesimleri ile istenilen etkinin yaratılmasını sağlıyor. Sadece zemin uygulamaları için değil duvarda kullanım için de birbirinden şık alternatifler sunuyor.

Ahşabın Sıcaklığı Seramik Şıklığında

VitrA, ahşabın sıcak ve doğal yüzey dokusunu seramiğin kendine has ışıltıları, dayanıklılığı ve konforu ile başarıyla bir araya getiriyor. Ahşap temasının işlendiği yer karosu çeşitleri, doğallığı modern çizgilerle birleştiriyor. Ham ahşap görünümünü dekorasyona yansıtan Aspenwood serisi, 20×120 cm boyutları sayesinde kullanıldığı ortamın atmosferini ısıtıyor. Wenge, koyu Wenge ve bej gibi doğal ahşap renk tonlarının yanında; gri, antrasit, koyu gri ve kızıl gibi popüler renk tonlarını sunuyor.

İskandinav Nordik ahşabının modern bir yorumunu sunan Woodmix serisi ise porselen karo yapısı ve oksitlenmiş doğal ahşap renk geçişlerini bir arada sunuyor. 20×120 cm ve 30×120 cm boyutlarında hazırlanan seri, budak farklılıkları ile doğallık kazandırılan; antrasit, moka, gri, bej ve krem alternatifleri ile üretiliyor.

Nostaljik esintiler barındıran ahşap yüzeylerden hoşlananlar İstanbul’dan ilham alınarak hazırlanan Pera serisini yaşam alanlarında kullanıyor. Eskitilmiş boyalı ahşap görünümüne sahip olan seri, mat görünüme sahip olan siyah, beyaz ve gri alternatifleri ve 20×120 cm boyutları ile modern ve zamansız bir görünüm yakalamanızı sağlıyor. Açık meşe, krem, bej, Wenge ve açık Wenge gibi tümüyle doğal ahşap renk tonlarının kullanıldığı Samba serisi ise, iç ve dış mekanlara doğanın enerjisini yansıtan hoş bir alternatif olarak ön plana çıkıyor.

Yaşam Alanlarında Modern Yansımalar

Soğuk yüzey uygulamalarının yer aldığı VitrA serileri, minimal ve özgün detayları sayesinde yaşam alanlarının atmosferine modern bir dokunuş katıyor. Yer karosu çeşitlerinin yanı sıra yaratıcı duvar uygulamalarının da yer aldığı seriler, ferah bir etki bırakıyor. Andesia taşının doğal antrasit ve gri tonlarının yansıtıldığı Tech-Slate serisi, farklı yüzey efektlerini ustaca kullanıyor. Beyaz, gri ve antrasit renk alternatifleri barındıran seri; rigato, random ve R10A yüzey çeşitlerinin yanı sıra altıgenin de içinde bulunduğu farklı ebatlarda yer ve duvar karosu çeşitleriyle çalışma imkanı tanıyor. Doğal yüzey dokusuyla ön plana çıkan Ice and Smoke serisi ise buz ve duman grisinin en çarpıcı yorumunu sunuyor. Betonun soğukluğunu kusursuz bir şekilde yansıtan seri, fon ve dekor uygulamaları için modüler ebatları bir araya getiriyor.

Özgün tasarımları sayesinde trendlere yön veren VitrA, mimar ve iç mimar gibi profesyonellerin hayallerini dekorasyona taşıyan çok sayıda alternatif sunuyor. Sınırsız kombinasyon imkanı sunmak adına zengin renk ve ebat seçeneklerine yer verdiği PRO Color serisi, yaşam alanlarına hayat veren uygulamalar yapmalarına fırsat yaratıyor. Profesyonellerin ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek adına PRO Color Stok Programı kullanan VitrA, konutların yanı sıra ticari yapıları da renklerin zenginliğiyle buluşturuyor.

Siz de en yakın VitrA mağazasına uğrayarak yaşam alanlarınızı hayallerinizle buluşturabilir, zengin renk ve ebat seçenekleri arasından seçim yaparak dekorasyonunuzun atmosferinde istediğiniz etkiyi yaratabilirsiniz.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.