Damat için doğru ayakkabıyı seçin

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Müstakbel eşiniz için de kendinize gösterdiğiniz özeni gösterin…

Düğününüz yaklaşıyor, uzun araştırmalar sonucunda harika bir gelinlik modeli seçtiniz ve diktirdiniz. Gelinlik ayakkabısından el çiçeğine her şey hazır. Düğün gününe tam da istediğiniz gibi bir gelin olarak hazırsınız; ancak unuttuğunuz bir şey var. Bu kadar özenli bir gelinin yanında modadan kendisi kadar iyi anlamayan bir damat nasıl duracak? Müstakbel eşiniz sizin gelinlik arayışınız ve provalar esnasında o kadar yoruldu ve sıkıldı ki kendi damatlık alışverişinden soğudu. Zaten öyle çok da modadan anladığı söylenemez ve hep sizden yardım ister. Bu stresli döneminizde sizin yanınıza yaklaşmak dahi mümkün olmadığından sizin fikrinizi de alamadı. Hızlı bir alışverişi düzenleyip harika bir damatlık aldınız; prova esnasında onun ne kadar da yakışıklı olduğunu ve onunla evlenerek çok doğru bir karar verdiğinizi bir kez daha anladınız. Damatlık alındıktan sonra bizim kadar ince detaya sahip olmayan damat beyin alışverişi sonlandı fikriyle eve döndünüz. Ama bir şeyi unuttunuz. Ayakkabılar! O kadar yoğunsunuz ki daha kuaföre gidip gelin saçı provası yapacaksınız. Nişanlınıza unutmadan hemen gidip bir ayakkabı almasını söyleme hatasına düşmeyin sakın. Çünkü seçecekleri
yanlış bir model o kadar model arasından arayıp bulduğunuz harika damatlık rezil olabilir. Neden mi? Çünkü erkekler alışveriş konusunda bizden fikir almadan duramazlar. Fikir almadıklarında da mutlaka birkaç detayı gözden kaçırarak sonradan pişman olurlar. İşte tam da bu nedenden dolayı o muhteşem damatlığın altına alınacak ayakkabıyı birlikte almalısınız ki sizin şıklığınız gölgelenmesin.

Güzel ve kaliteli dikilmiş bir damatlığın altına en yakışacak ayakkabı modelinin farkına tam olarak varamayabilirler. Daha sonra da giyerim diyerek rahat olan bir modeli alıp çıkarlar.

Güzel bir damat ayakkabısı nasıl olmalıdır?

Kesinlikle ve kesinlikle rugan olmalıdır ki parlak yapısıyla damatlığın şıklığına katkıda bulunsun. Bağcıklı bir model olmalı. Asla bağcıksız olmayacağı gibi kalın değil, ince bağcıklı olmalı. Düğün töreni süresince ayağı vurmayacak konforda ve kalitede olmalı. Bu kalitede bir ayakkabının iç astarı da zaten deri olacağından bu detayı fazladan belirtmeye gerek olmayacaktır. Bir de mutlaka kösele olmalı. Damatlığın rengine göre de rengini belirlemek gerek ki uyumsuzluk unsuru olabilecek her türlü ihtimali ortadan kaldıralım. En son olarak bu özel günde müstakbel eşinize ipek bir çorap hediye ederek onun hem şıklığına katkıda bulunursunuz hem de rahatlığına.

 

Kaynak:kadınvekadın.com

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.