Da Vinci Tekniği ile Hollywood yıldızları gibi bir gülüş

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Işıltılı gülüşleriyle hayran kalarak izlediğimiz Hollywood yıldızlarının sırrı Da Vinci porselenlerde saklı. Da Vinci tekniği olarak da bilinen Hollywood gülüşü modeli, dişlerde renk değişimlerinden şekil bozukluklarına kadar geniş bir alanda kullanılıyor. Gerçek dişi andıran görünümü sayesinde fark yaratan Laminate Veneer, sadece birkaç günde dişler üzerinde harikalar yaratarak yıldızların sahip olduğu gülüşlerle tanışmanızı sağlıyor.

Yaprak porselen

Doğal bir görünümün kapılarını aralayan Laminate Veneer yöntemi, dişlerin ön yüzeylerine yerleştirilen ince porselen sayesinde inci gibi dişlere kavuşturuyor. Işığı gerçek dişler kadar iyi yansıtan yapısıyla ışıl ışıl bir gülüşün mimarı olan Laminate Veneer yöntemi, dişlerin sağlıkla kullanılmasına imkan verdiği gibi, estetik açıdan tatmin edici görünümüyle de kadınların öz güvenlerine olumlu katkıda bulunuyor.

Laminate Veneer tekniği

Dişlerin ön yüzeylerindeki kırık ve aşınmalarda, dişler arası boşluklarda ve diş renk değişimlerinde olmak üzere oldukça geniş bir alanda çözümler sunan bu yöntem, gülüş üzerinde de önemli farklılıklar ortaya çıkarır. Dişlerin isteğe bağlı olarak daha geniş yapılmasına imkan veren, bu sayede dudakların da daha dolgun ve estetik açıdan daha hoş görünmesini sağlayan yaprak porselenler, yüz hatlarının da orantılı görünmesine yardımcı olur. Dişlerde şekil ve renk değişimleri yapabilen bu yöntem ile estetik kusurlar kolayca giderilir, kişiler özgüvenlerini tazeleyebilir.

Gülüşünüzde fark yaratın

Laminate Veneer ile birden çok kusur aynı anda giderilebilir. Doğala en yakın görünüm sayesinde bu uygulama benzerlerinden ayrılır. İnce yaprak porselenler diğer dişlerle mükemmel uyum gösterebildiğinden, gerçek dişler kadar rahat kullanılabilme avantajına sahiptir. Dayanıklı malzemesi sayesinde uzun süreli ve rahat bir kullanıma imkan veren yaprak porselenlerde hazırlanacak diş modelleri önceden gösterilebildiği için, hasta uygulama sonrasında kötü bir sürprizle karşılaşmaz. Ayrıca bu uygulamada diş renk değişimlerinin oluşma riski, diğer uygulamalara göre çok daha düşüktür.

Yazan: Diş Hekimi ve Protez Uzmanı Çağdaş Kışlaoğlu

More from the blog

Türk kadını kaş ve kirpik güzelliğine önem veriyor

Türk kadınları makyaj ürünlerinde Avrupalı kadınların ruj tutkusunun aksine, dudaklarını değil gözlerini vurgulayacak uygulamaları tercih ediyor.

İksir Güzellik: Sağlık ve Kişisel Bakım Ürünleri Online Satış Sitesi

İksir Güzellik, dünyaca ünlü 100’den fazla kişisel bakım ve güzellik markasını piyasa fiyatından çok daha uygun fiyatlarla sunuyor.

Ev Kadınları Şimdi de Kalıcı Makyaj Eğitimlerine de El Attı

Ev kadınları için yeni bir istihdam alanı daha doğuyor. Evden çalışarak kendilerine yeni gelir kapıları açan girişimci ev hanımları kazançlarından ve çalışma şekillerinden son derce memnunlar.

Güzellik Koçunuz Netmoda Videolar

En yeni saç ve makyaj önerileri ve uygulaması için danışacağınız en uygun adres Netmoda videolar