Coresatin’den KİT-VAK’a destek

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

12-13 Haziran tarihlerinde Hülya Cup etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Wellness Bazaar Day, doktor söyleşileri, yazarlarla imza günü, workshoplar, terapiler ve daha birçok sağlık ve güzellik konulu etkinliklerle kutlandı.

Dora Magazin ve Kültürpark Tenis Kulübü işbirliği ile gerçekleştirilen organizasyona Corena İlaç da egzema, dermatit ve mantar hastalıklarının tedavisinde kullanılan ürünleriyle katıldı. Özellikle spor yapan kişilerde aşırı terleme nedeniyle ortaya çıkan egzema ve mantar gibi rahatsızlıklara karşı kullanılan Coresatin, etkinlikte büyük ilgi topladı.

Şiir dinletileri, seminerler, dans gösterileri ve defile gibi pek çok etkinliğin gerçekleştiği Wellness Bazaar Day, önemli bir sosyal sorumluluk projesine de ev sahipliği yaptı. Organizasyon içinde gerçekleştirilen harcamaların tüm geliri KİT-VAK (Kemik İliği Transplantasyon ve Onkoloji Merkezi Kurma ve Geliştirme Vakfı) için bağışlanacak.

Organizasyona Corena İlaç da marka temsilcileri Corena İlaç Halkla ilişkiler ve Ürün Tanıtım Müdürü Sema Nur Uyar, Corena İlaç İzmir Bölgesi Ürün Satış Uzmanları Handan Mete ve Tolga Erel ile katıldı.

Etkinliği değerlendiren Corena İlaç Halkla ilişkiler ve Ürün Tanıtım Müdürü Sema Nur Uyar, ” Wellness Bazaar Day bizim için son derece verimli geçti. Özellikle spor yapan insanlarda yoğun terleme sebebiyle cildin bariyeri bozularak egzema, dermatit ve mantar rahatsızlıkları meydana geliyor.  Coresatin ürünleri de cilt bariyerini güçlendirerek, hastalıklı deriyi iyileştirdiği için bu tarz rahatsızlıklarla mücadele eden hastalarımız tarafından ilgiyle karşılandı. Ürünümüzü tanıtma imkanının yanı sıra KİT-VAK için bir oda açmak amacıyla İzmir’de bulunmak bizleri çok gururlandırdı ve duygulandırdı.” sözleriyle organizasyonu değerlendirdi.

Corena İlaç Pazarlama Hakkında: Bir İsviçre firması olan Corena Therapeutics’in Türkiye’deki distribütörü olarak, Coresatin® markasının satış ve pazarlamasını üstlenen Corena İlaç Pazarlama, dermatoloji alanında Ar-Ge faaliyetlerini sürdürmektedir.

Coresatin® Hakkında: Klorheksidin asetat ile doğal yağların bir arada bulunduğu özel formülü sayesinde antimikrobial bir etki yaratarak, cilt antisepsisini geliştiren bir ürün olan Coresatin® bu özelliğiyle dermatit ve sedef gibi cilt hastalıklarında, cildin tahriş edici dış etkenlere karşı korunmasında bariyer görevi üstleniyor. Coresatin®, antienflamatuar etki gösteren özgün Coremirac-6® bileşeni ile transepidermal su kaybını önleyen, koruyucu katmanın savunma fonksiyonlarını geri kazanmasına yardımcı olan ve kortizon içermeyen özel bir formüldür. Coresatin® sadece eczanelerde satılmaktadır.

Avatar
Kadınlar artık Türkiye'nin en iyi kadın sitesi Pegarose.com'da.Kadınlar için hazırlanan en geniş zayıflama, diyet, göbek eritme , güzellik ve kadın portalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.